8 صفر 1443

 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم ,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ ۱۵:۰۸:۳۹       ۱۲۴
مدیر کل آموزش و پرورش فارس به مناسبت فرا رسیدن هشتم سپتامبر (۱۷شهریور) روز جهانی مبارزه با بیسوادی پیامی را صادر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ ۱۵:۰۶:۰۱       ۱۳۹
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت :تعداد ۱۶۵ نفر از آموزش دهندگان در ۴ ناحیه شیراز و دو هزار و ۸۷۶ نفر در سایر شهرستان ها و مناطق استان همزمان با هشتم سپتامبر روز جهانی مبارزه با بی سوادی با مراجعه به مراکز تعیین شده واکسیناسیون واکسن سینو فارم یا برکت دریافت خواهند کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ ۰۹:۰۲:۳۶       ۲۲۷
معاون وزیر آموزش وپرورش ورییس سازمان سواد آموزی کشور درنامه ای از استاندار فارس به عنوان رییس شورای پشتیبانی سواد آموزی استان و به خاطر کسب رتبه اول در فعالیت های سواد آموزی در کشور تقدیر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۳:۲۲:۴۴       ۷۲۹
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: با آینده پژوهی در دستگاه تعلیم و تربیت میتوان آسیب های دوران پسا کرونا را به حداقل رساند و برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در این رابطه ترسیم کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ ۱۹:۳۹:۵۴       ۴۶۰
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: آموزش تعمیر خودرو ،پرورش قارچ ،پرورش گل و گیاه ،گلیم بافی، خیاطی، گلدوزی و همچنین برگزاری کلاس هایی مانند آموزش حقوق شهروندی ،بهداشت خانواده، بهداشت فردی و اجتماعی و.... ازجمله کلاسهای مهارتی است که در مراکز یادگیری محلی فارس برگزار می گردد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ۱۲:۲۲:۱۹       ۲۶۵
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: افتتاح حساب مشترک بین آموزش و پرورش به عنوان دستگاه اجرایی و نماینده موسسه طرف قرارداد با سواد آموزی در راستای توسعه نظارت هدفمند بر تمامی پرداخت های می باشد و با افتتاح این حساب مشترک کلیه پرداخت ها برون برون سپاری با نظارت و اطلاع کارفرما صورت می پذیرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ ۱۲:۴۱:۰۲       ۴۸۱
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: در سال ۱۳۹۹ در فارس تعداد ۱۰ مرکز یادگیری محلی مجری طرح پیوند سواد و زندگی فعال بوده است و در سال جاری تعداد ۶ مرکز جدید دیگر افتتاح خواهد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ ۱۵:۱۹:۱۳       ۳۴۸
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به این که سواد آموزی قبلاً یک سازمان بوده و از سال ۱۳۹۰ در آموزش و پرورش ادغام شده بنابراین کارشناس سواد آموزی در هر شهرستان و منطقه باید مجموعه‌ای از فعالیت‌ها یعنی فعالیت های آموزشی، اداری، پرورشی، مالی و .... را انجام دهد لذا لازم است کارشناس سواد آموزی با بخش ها و ارگان های مختلف تعامل و همکاری سازنده داشته باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ ۱۰:۲۹:۵۵       ۲۸۸
مدیرکل دفتر سنجش، نظارت و ارزشیابی سازمان سوادآموزی گفت: نظارت غیر حضوری باید به عنوان یک مقدمه و یک پایه و اساس برای ثبت دقیق و به موقع اطلاعات و موارد لازم در سامانه تحت وب سواد آموزی باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ ۱۰:۲۷:۲۶       ۱۳۴
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به عملکرد درخشان و مطلوب سوادآموزی فارس در اجرای طرح پیوند سواد و زندگی سازمان نهضت سوادآموزی پذیرفت که در سال جاری ۶ مرکز جدید دیگر در استان مجری این طرح باشد.
  ادامه مطلب...