21 شوال 1443

 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ ۱۳:۵۰:۲۰       ۱۲۱
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: مستند سازی تجارب عملی و علمی آموزش با توجه به روایت شفاهی مجریان درگیر در حوزه عمل از منابع ارزشمند و قابل استناد برای استفاده در حوزه آموزش و یادگیری می باشد و تجربه های آموزشی موفق سواد آموزی پس از بررسی و ارزیابی، در یک مجلد چاپ و به ادارات آموزش و پرورش ارسال خواهد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ ۱۳:۵۸:۳۱       ۲۲۳
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: ۲۶هزار کد ملی از طرف سازمان نهضت سوادآموزی کشور برای استان ارسال شده که چهار رقم وسط کد های ملی به جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی از جمله ثبت نام صوری بی سوادان و کم سوادان در سامانه سوادآموزی مشخص نگردیده که باید با هماهنگی با اداره کل ثبت احوال ام کد ملی آنها کاملاً مشخص گردد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ ۱۴:۴۸:۱۴       ۶۳
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش فارس گفت :مهمترین اصلاحات صورت گرفته در این آیین نامه، اصلاح زمانبندی و مواد درسی دوره سوادآموزی ،اصلاح حداکثر طول مدت آموزشی و افزودن بخش تخلفات آموزش دهندگان و موسسات طرف قرارداد برون‌سپاری می باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ ۱۲:۰۵:۲۸       ۱۶۳
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: آموزش کتاب امام مهربانی ها به سواد آموزان دوره تحکیم بر اساس تفاهم نامه فیمابین بنیاد فرهنگی مهدویت و سوادآموزی آموزش و پرورش فارس و با هدف تحقق ساحت اعتقادی و دینی و مذهبی سند تحول بنیادین به منظور آشنایی مخاطبان سوادآموزی با مبانی اعتقادی و اخلاقی در عصر غیبت و تقویت مبانی اعتقادی آنها انجام می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ ۱۲:۱۱:۴۰       ۱۲۵
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: اجرای طرح منابع طبیعی میراث ماندگار در راستای سوادآموزی جامعه محور و ایفای نقش و مسئولیت اجتماعی سوادآموزان و مخاطبان صورت می پذیرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ ۱۳:۴۱:۲۵       ۱۴۳
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت : در سال جاری طرح سوادآموزی کمیساریا با حضور فعال 60آموزش دهنده و 600 سوادآموز افغانستانی در نواحی چهارگانه شیراز و شهرستانهای لارستان،ممسنی،مرودشت،و منطقه خشت و کمارج به نحو مطلوب اجرا گردید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ ۰۹:۱۸:۲۵       ۱۸۶
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس گفت: سواد آموزی با ندامتگاه های نواحی یک و سه شیراز، استهبان، فیروزآباد ،کازرون، نی ریز و ممسنی همکاری دارد و در سال ۱۴۰۰ مجموعاً ۶۸۰ نفر از زندانیان در هر سه دوره سوادآموزی تحت پوشش قرار گرفته و آموزش‌های لازم به آنها داده می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ ۱۱:۲۷:۵۴       ۱۳۱
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش فارس گفت: انتظار است کارشناسان سوادآموزی سراسر فارس دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه سوادآموزی را در دهه فجر تبیین نمایند تا مردم نسبت به این مساله آگاهی پیدا کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ ۱۱:۵۹:۵۴       ۱۰۷
معاون امور آموزشی سازمان نهضت سواد آموزی کشور گفت: خوشبختانه از طریق طرح پالایش اسمی مدرسه محور12 هزار اولیای بی سواد در فارس را شناسایی کرده ایم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۵:۵۱:۴۷       ۱۹۵
معاون امور آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی کشور گفت: میزان باسوادی در استان فارس از میانگین کشوری بالاتر است.
  ادامه مطلب...