21 شوال 1443

 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت پژوهشی,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۰:۱۳:۴۶       ۶۲۳
مدیرکل آموزش و پرورش فارس به صورت سرزده از فرایند ساماندهی و گزینش نیروی انسانی نیروهای جدیدالورود به آموزش و پرورش استان بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهشی       ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ ۱۶:۳۷:۳۷       ۲۷۲۰
سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت:وحدت و همدلی در میان نیروها باعث ایجاد فضایی مناسب برای پیشبرد اهداف می باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت پژوهشی       ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۵:۲۳:۳۷       ۲۶۷
رئیس گروه تحقیق و پژوهش آموزش‌و پرورش فارس گفت: از 141 طرح پژوهشی راه یافته به مرحله کشوری 10 طرح متعلق به معلمان فارسی است که از این بین 3 طرح استان رتبه اول کشوی را به دست آورده اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهشی,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۵:۲۱:۳۷       ۳۰۱
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: معلمان فارسی امسال 5 هزار 700 طرح پژوهشی را تالیف کردند که بعد از برسسی و داوری در مناطق مختلف 475 اثر به مرحله استانی راه پیدا کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت پژوهشی       ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ ۱۵:۱۹:۰۴       ۳۴۰
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: ساده سازی پژوهش و فهم درست از این مساله باعث خواهد شد دانش آموزانی علاقه مند در این حوزه تربیت کنیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهشی,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ ۱۵:۳۰:۳۹       ۴۱۸
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: باهدف ارتقا توانمندی ها و آماده سازی سرباز معلمان جدیدالورود فارس یک دوره آموزشی 7 روزه از یکم تا هفتم مهر برای این افراد برگزار کردیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه,معاونت پژوهشی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۴:۵۱:۰۶       ۲۹۰
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: فضاهای آموزشی برای شروع سال تحصیلی جدید آماده و بهسازی شده اند و هرگاه تصمیم ستاد ملی کرونا بر اموزشی حضوری باشد در فارس آمادگی برگزاری کلاس ها به صورت حضوری وجود دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهشی,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ ۱۴:۵۴:۵۹       ۱۰۶۴
معاون پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی های انجام شده تاکنون ۹۰ درصد کتابهای درسی دوره ابتدایی و متوسطه اول دانش اموزان فارس بین شهرستانها و مناطق استان توزیع شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهشی,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ ۰۸:۲۴:۲۳       ۷۲۴
رئیس گروه طرح و برنامه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس از جذب یکهزار و 186 سهمیه دانشجویی دانشگاه‌های فرهنگیان و یکهزار و 510 سهمیه استخدامی در آموزش و پرورش فارس خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهشی,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۳۶       ۴۰۶
دبیرستاد بزرگداشت مقام معلم فارس برخی اقدامات آموزش وپرورش فارس درهفته بزرگداشت مقام معلم را تشریح کرد.
  ادامه مطلب...