19 ربیع‌الاول 1443

 اخبار ویژه,حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی,مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ ۱۱:۱۹:۱۵       ۱۴۴
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی از برگزاری اولین جشنواره ملی «من فناوری هسته ای هستم» ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان استان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی,مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ ۰۹:۳۵:۵۶       ۲۴۰
معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش خراسان جنوبی گفت:کارگروه توجیه وتبلیغ شورای پروژه مهرآموزش وپرورش استان بازوی توانمندی درتوسعه فعالیتهای آموزشی،تربیتی،فرهنگی،هنری،سلامت،رسانه،ودریک کلام آیینه تمام نمای برنامه های شورا است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی,شبکه شاد,کرونا       ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۱۱:۳۰:۵۰       ۲۲۸
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: پنجمین دوره ی آموزشی توانمند سازی مدیران دارالقران کشور بیست و هفتم لغایت 29 بهمن ماه سال جاری در در بستر شاد برگزار ی شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ ۱۰:۰۲:۲۶       ۱۹۱
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی از کسب 92رتبه برتر کشور توسط دانش آموزان و فرهنگیان استان در مسابقات، پویش ها و جشنواره های فرهنگی و هنری خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ ۱۳:۱۶:۱۵       ۲۶۵
معاون پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در هفته کتاب و کتابخوانی پویش«شما چه کتابی برای مطالعه پیشنهاد می کنید؟» ویژه کارکنان ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان بر گزار می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ ۱۲:۲۹:۴۳       ۱۹۹
معان پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ر راستای طراحی ارجاع خدمات مشاوره‌ای در حوزه سلامت جسمی و روحی دانش آموزان، دستورالعمل نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان به ادارات شهرستان‌ها و مناطق خراسان جنوبی ابلاغ شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی,سندتحول,شبکه شاد,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ ۱۹:۲۰:۲۰       ۳۵۹
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به مناسبت اربعین حسینی از نرم افزار خیمه گاه عشق که توسط فرهنگیان استان تهیه و تولید شده است رو نمایی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ ۰۹:۱۹:۱۵       ۳۱۸
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دانش آموزانی که امروز در سنگر تعلیم و تربیت با دیو جهل و نادانی مبارزه می کنند، سلیمانی های آینده انقلابند که بیرق و علم و دانش به دوش از مرزهای فکر و اندیشه و اقتدار این سرزمین دفاع خواهند کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ۱۱:۳۰:۱۴       ۷۲۹
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: جشنواره فرهنگی،هنری علوی با هدف آشنایی با سیره امام علی (ع)و آشنایی با دریای بیکران معارف والای غدیر در مدارس استان برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی,کرونا       ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ ۰۹:۴۰:۱۷       ۳۶۱
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: کانون ها مراکز امید دانش آموزان و عرصه‌ ی کار فرهنگی در میادین جنگ نرم، تمدن سازی، هویت بخشی و شخصیت پرداز در نظام تعلیم و تربیت است.
  ادامه مطلب...