19 ربیع‌الاول 1443

 شهرستان ها       ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۱۰:۵۸:۰۱       ۱۴۳۴
مدیر آموزش و پرورش نهبندان گفت: بیش از 500نفر از همکاران فرهنگی و دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم متوسطه دوم شهرستان در سمینار نانوشرکت کردند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,شهرستان ها,مدیر کل       ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۰۹:۵۰:۴۲       ۱۴۲۶
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تعلیم و تربیت دو بال پرواز در آسمان معرفت و لازم و ملزوم یکدیگر هستند.
  ادامه مطلب...
 شهرستان ها       ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۷:۳۱:۰۲       ۱۴۲۲
مدیر آموزش و پرورش درمیان گفت: انجمن‌های اولیا و مربیان رابط اصلی بین دو رکن خانه و مدرسه‌ ونیز به عنوان بازوی توانمند آموزش و پرورش در پیشبرد اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت به شمار می روند.
  ادامه مطلب...
 شهرستان ها       ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۰۸:۰۴:۳۷       ۵۷۰
مدیرآموزش وپرورش شهرستان قاینات گفت: در هفته دولت سال جاری بهره برداری از 4 طرح آموزشی که با مشارکت خیرین نیکوکار در دیار طلای سرخ به بهره برداری می رسد.
  ادامه مطلب...
 شهرستان ها       ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۰۹:۴۸:۰۴       ۱۶۲۳
مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان گفت: در اولین هفته دولت دوازدهم 2 پروژه آموزشی در شهرستان مرزی درمیان به بهره برداری می رسد.
  ادامه مطلب...
 شهرستان ها       ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۰۹:۳۲:۳۸       ۱۵۲۹
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان طبس گفت: 7 طرح آموزشی و پرورشی تا مهر ماه سال جاری در این شهرستان به بهره برداری می رسد که با بهره برداری از آن ها قریب 2 هزار و 700 متر مربع به فضاهای آموزشی و پرورشی طبس افزوده می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,شهرستان ها,مدیر کل       ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۰۹:۰۵:۴۱       ۱۸۶۷
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: علیرضا کوهی نژاد ، دانش آموز دبیرستان نمونه دکتر جوادی نهبندان با شرکت در دومین جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا در ردیف 10 مخترع برتر ایران و مورد تقدیرفدراسیون جهانی مخترعین قرار گرفت.
  ادامه مطلب...
 شهرستان ها       ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۰۹:۰۳:۱۲       ۱۷۷۱
مدیرآموزش و پرورش خوسف گفت: 370دانش آموز دختر و پسر شهرستان با شرکت در کلاس های غنی سازی اوقات فراغت از مزایای آن برخوردار شدند.
  ادامه مطلب...
 شهرستان ها       ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۲:۳۷:۵۹       ۵۳۱
مدیر آموزش و پرورش بشرویه گفت: تیم دانش آموزی شهرستان بشرویه نیز که به عنوان نماینده استان به مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات‌آزمایشگاهی راه یافته بود، موفق به مسب عنوان نخست این رقابت ها شد.
  ادامه مطلب...
 شهرستان ها       ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۰۷:۲۲:۲۹       ۱۲۶۴
مدیر آموزش و پرورش قاین گفت: امسال هنرجویان هنرستان های قاین با تولید 9هزار و 500 دست لباس فرم مدارس، به شعار اقتصاد مقاومتی جامه عمل پوشاندند.
  ادامه مطلب...