1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,ناحیه دو       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۰۷:۲۷:۱۹       ۲۱۰
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 کرمان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از کلنگ زنی و بهره برداری از 23 فضای آموزشی جدید در آموزش و پرورش ناحیه 2 کرمان در دولت "تدبیر و امید" خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی,ناحیه دو       ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ ۰۹:۵۰:۰۱       ۱۷۱
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، آیین آغاز به کار فعالیت های تابستانی دانش آموزی در کانون فرهنگی - تربیتی اندیشه ناحیه دو کرمان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ناحیه دو       ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ ۲۲:۵۶:۰۳       ۲۸۸
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 کرمان از کسب رتبه اول کشوری مسابقات ریاضی توسط دانش آموز کرمانی کیانا کیخا خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ناحیه دو       ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ ۱۲:۱۹:۵۹       ۵۲۲
آیین تجلیل از رتبه های برتر کشوری و استانی آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان در نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ناحیه دو       ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ ۱۲:۲۹:۱۳       ۳۲۶
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در آیین تجلیل از دانش آموزان حائز رتبه های زیر 1000 کنکور سراسری و برگزیدگان المپیادها و مسابقات مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان که با حضور تعدادی از دانشجویان و دانش آموزان برتر به صورت نمادین برگزار شد، گفت: تلاش برای ارتقای شایستگی های دانش آموزان و توسعه ظرفیت های دانایی و توانایی آن ها مهمترین رویکرد آموزش و پرورش استان کرمان است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ناحیه دو       ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ ۱۱:۵۱:۲۶       ۶۵۱
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان از رونمایی کتاب "مشق دلدادگی" با رویکرد معرفی جلوه ای از مکتب شهید "قاسم سلیمانی" خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ناحیه دو       ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۱۹:۴۶:۲۲       ۴۲۲
نمایشگاه آثار اولین مسابقه بزرگ نقاشی سردار کریمان در آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان برپا شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,ناحیه دو       ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ ۰۸:۲۳:۱۳       ۲۳۰
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان از کسب دو رتبه برتر کشوری و بیش از 65 درصد رتبه های استان در "نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی" از این ناحیه خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ناحیه دو       ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ ۰۸:۲۲:۴۵       ۳۲۱
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان از کسب رتبه های برتر المپیاد ریاضی سنگاپور، المپیاد علوم آسیایی 2020، المپیاد آسیایی خلاقیت، مسابقات بین المللی علمی کاربردی اندونزی و جشنواره فناوری کره جنوبی 2020 توسط دانش آموزان ناحیه دو کرمان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ناحیه دو       ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ ۰۸:۴۵:۴۳       ۷۴۱
ایران مهدی زاده آموزگار کرمانی تا آخرین لحظاتی که رمق داشت، تدریس دانش آموزانش را رها نکرد.
  ادامه مطلب...