1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,ناحیه یک       ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ ۱۰:۲۳:۳۰       ۱۲۰
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان در نشست هم اندیشی فرماندهان نیروی انتظامی با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: تعامل و همکاری بهینه نیروی انتظامی با آموزش و پرورش لازمه ارتقای فرهنگ نظم و ایمنی ترافیکی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ناحیه یک       ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ ۱۰:۴۲:۰۷       ۱۵۰
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و فرماندهان انتظامی و سپاه ثارالله استان کرمان از دانش آموزان فرزند شهید آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان تجلیل شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ناحیه یک       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۲۳:۳۱:۰۰       ۲۶۸
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از ارزیابی مجازی سرگروه های آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان از ۷۸۴ کلاس درس ابتدایی در سال تحصیلی 1400-1399 خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ناحیه یک       ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ۱۰:۵۵:۵۹       ۲۶۴
خیر بخشنده کرمانی در راستای تحقق تکریم فرهنگیان، زمینی به مساحت 2500 متر مربع به آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان اهدا کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ناحیه یک       ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ ۰۹:۵۵:۵۸       ۵۲۶
طی مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از سامانه پایش تصویری حوزه های امتحانات نهایی آموزش و پرورش ناحیه یک رونمایی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ناحیه یک       ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ ۱۰:۳۷:۵۸       ۲۲۱
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان از مهر ماه به عنوان مهمترین رخداد اجتماعی و فرهنگی در کشور نام برد و گفت: پروژه مهر؛ نماد همدلی و تعامل است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه,ناحیه یک       ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ ۱۳:۳۹:۴۷       ۸۰۵
طی مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از تونل ضدعفونی کننده هوشمند، طراحی شده توسط هنرآموزان و هنرجویان رشته معماری داخلی و الکتروتکنیک هنرستان فنی حرفه ای شهید سید محمودسخایی ناحیه یک کرمان رونمایی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,ناحیه یک       ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ ۱۲:۵۸:۱۴       ۱۲۰۲
صبح امروز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان و نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی دبستان دخترانه " شهید مصطفی چمران " روستای حاجی‌آباد آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل,رابر,گلباف,ناحیه دو,ناحیه یک       ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ ۱۷:۲۲:۰۰       ۱۸۹۱
صبح امروز با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور کلنگ احداث ۲ مجتمع بزرگ آموزشی و ۲ باب مدرسه به نام "شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی" و "سردار شهید حسین پور جعفری" در استان کرمان و شهرستان های رابر و منطقه گلباف با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,رفسنجان,زرند,معاونت آموزش متوسطه,ناحیه دو,ناحیه یک       ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۰۱:۱۴:۱۱       ۱۱۷۰
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: به منظور فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق در بین دانش آموزان ، طرح انرژی پویان در مدارس کرمان اجرا می شود.
  ادامه مطلب...