26 ربیع‌الثانی 1443

 اخبار ویژه,ماهان       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۲۰:۱۵:۵۰       ۱۹۹
رئیس آموزش و پرورش منطقه ماهان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از تهیه و توزیع 150 دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند بین دانش آموزان نیازمند خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ماهان       ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ ۱۰:۱۸:۵۵       ۳۹۷
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان گفت: رشته گردشگری در هنرستان دولتی سید هاشم مهدوی منطقه ماهان برای اولین بار در استان راه اندازی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی,افتتاح و کلنگ زنی,ماهان       ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ ۱۷:۰۵:۳۳       ۱۴۴۳
صبح امروز در اولین روز از بازگشایی مدارس با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش هنرستان دخترانه فنی و حرفه ای و کاردانش خیرساز "مرحوم سید هاشم مهدوی" منطقه ماهان افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,چترود,حوزه مدیر کل,راور,راین,شهداد,گلباف,ماهان,ناحیه دو,ناحیه یک       ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ ۰۷:۵۳:۴۸       ۱۲۳۵
سرپرست وزارت آموزش ‌و پرورش در نشست با رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و مدیران آموزش ‌و پرورش استان کرمان، اظهار کرد:‌ باید به معلمان دوره ابتدایی نگاه ویژه‌ای شود و این معلمان در پرداختی‌ها و امتیازات مدنظر قرار بگیرند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,انتصابات,ماهان       ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۰:۰۸:۳۸       ۱۲۸۱
طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان " حمیدرضا شیخ پور" به عنوان رئیس آموزش و پرورش منطقه ماهان منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ماهان,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ ۰۹:۱۶:۰۵       ۱۲۹۵
طی حکمی از سوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ''عبدالحسین ذوالغیاث'' معلم کرمانی به عنوان استعدادیاب کمیته جوانان این فدراسیون معرفی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,انتصابات,ماهان       ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ ۱۴:۳۲:۲۱       ۲۰۹۱
طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان" محمد علی قدیمی ماهانی " به عنوان سرپرست آموزش و پرورش منطقه ماهان منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ماهان,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ ۰۹:۳۶:۴۴       ۱۰۸۶
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در گردهمایی مدیران منطقه ماهان گفت:آموزش و پرورش به عنوان مهم‌ترین نهاد تربیت نیروی انسانی و مولد سرمایه اجتماعی است و باید با ارتقای کارکرد فرهنگی - تربیتی، رسالت خطیر خویش را در تحقق اهداف فرهنگی و اعتلای فرهنگ عمومی کشور ایفا کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,زرند,ماهان,معاونت پرورشی و فرهنگی,ناحیه یک       ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ ۰۸:۵۲:۵۳       ۱۳۸۷
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان از کسب رتبه دوم کشوری در سی و ششمین دوره مسابقات پژوهشی قرآن، عترت و نماز در رشته انشاء نماز توسط دانش آموز "مریم یعقوبی" از منطقه ماهان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,ماهان,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ ۰۹:۱۳:۰۰       ۱۵۳۰
مدیر کل دفتر دبستانی وزارت آموزش و پرورش در همایش استانی "برنامه تدبیر" که به میزبانی آموزش و پرورش منطقه ماهان برگزار شد، گفت: حوزه فراپیچیده آموزش و پرورش، نیازمند روش های نوین مدیریت است.
  ادامه مطلب...