1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,کشکوئیه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۸:۰۰:۰۰       ۱۳۷
رئیس آموزش و پرورش منطقه کشکوییه در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از تهیه و توزیع 70 دستگاه گوشی تلفن همراه بین دانش آموزان منطقه کشکوییه در زیست بوم کرونا خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,کشکوئیه       ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۱:۱۵:۱۲       ۹۳۹
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در نشست تخصصی با مدیران مدارس منطقه کشکوییه با بیان این که مدرسه محوری راهبرد اصلی آموزش و پرورش استان کرمان است، گفت: مدیران مدارس، پرچم داران اصلی اجرای سند تحول بنیادین در جامعه هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,کشکوئیه       ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۰۸:۵۱:۵۷       ۳۱۳
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در آخرین روز از دهه مبارک فجر در آستانه ورود به شهر کشکوییه با حضور در گلزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,کشکوئیه       ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ ۱۱:۳۶:۳۹       ۲۹۷
در راستای ایجاد فرصت های برابر آموزشی و استفاده دانش آموزان از فناوری اطلاعات برای حضور در کلاس های مجازی به همت مدیر، معاون، معلمان و تعدادی از خیران منطقه کشکوییه، یک دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند، یک دستگاه تبلت و یک دستگاه تلویزیون به دانش آموزان بی بضاعت اهدا شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی,انار,جیرفت,رفسنجان,شهربابک,کشکوئیه,نوق       ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۲۱:۳۲:۰۰       ۱۶۶۶۰
به گفته رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان؛ مدارس شهرستان رفسنجان، شهر مس سرچشمه و منطقه نوق، مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهرستان کوهبنان و زرند، مدارس شهرستان انار، بردسیر و مدارس منطقه کشکوئیه رفسنجان و مدارس بخش دهج و دهستان خبر از توابع شهربابک در تمام دوره های تحصیلی و همچنین مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهر جیرفت و بخش های تابعه و روستایی جیرفت در تمام دوره ها، فردا تعطیل است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,حوزه مدیر کل,کشکوئیه       ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ ۰۸:۵۱:۴۷       ۹۵۵
طی مراسمی در سفر یک روزه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به منطقه کشکوئیه رفسنجان، کلنگ احداث فاز سوم ۹۵ واحد مسکونی تعاونی مسکن فرهنگیان منطقه کشکوئیه به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل,کشکوئیه       ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ ۰۲:۵۳:۴۵       ۱۰۴۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در سفر یک روزه به منطقه کشکوئیه از پروژه‌های عمرانی و آموزشی در حال ساخت این منطقه بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل,کشکوئیه       ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ ۱۲:۴۰:۵۱       ۹۴۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه کشکوئیه با بیان اینکه با اجرای طرح مدرسه محوری اختیارات مدرسه باید افزایش پیدا کند، گفت: تعلیم و تربیت تمام ساحتی؛ روح حاکم بر سند تحول بنیادین است و مدارس باید در مناطق کانون تربیتی محله شوند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل,کشکوئیه       ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۳:۴۰:۰۳       ۱۲۱۸
مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در امور جوانان در گردهمایی مدیران مدارس آموزش و پرورش منطقه کشکوئیه، گفت: جوانان مخاطب اصلی و در خط مقدم عمل به بیانیه گام دوم انقلاب قرار دارند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل,کشکوئیه       ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۳:۳۵:۲۶       ۱۰۱۵
مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در اجرای سند تحول بنیادین در جمع مدیران مدارس منطقه کشکوئیه، گفت: این نهاد آموزشی با تشکیل قرارگاه مدرسه محوری، مهمترین سیاست خود را در حوزه مدرسه متمرکز کرده است.
  ادامه مطلب...