1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,عنبرآباد       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۶:۲۴:۰۰       ۱۶۷
مدیر آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از صرفه جویی 12 میلیارد ریالی در آموزش و پرورش این شهرستان از طریق کاهش ساعات حق التدریس شاغلان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,عنبرآباد,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ ۱۰:۴۸:۲۱       ۲۳۶
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان ضمن عیادت از دو همکار فرهنگی بیمار" الهام درینی" و "صدیقه پاریاب" در شهرستان عنبرآباد با آنها دیدار و گفتگو کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,عنبرآباد       ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۱۵:۳۹:۰۹       ۳۹۹
طی مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان، کلنگ احداث مدرسه سه کلاسه خیر ساز روستای حجت آباد شهرستان عنبرآباد به همت خیر نیک اندیش "کیان مهیمی" به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,عنبرآباد       ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۱۳:۵۲:۴۸       ۲۷۱
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان این که پوشش آموزشِ حداکثری دانش آموزان در شرایط فعلی ضرورتی انکار ناپذیر است بر جذب مشارکت حداکثری در راستای تحقق این مهم تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,عنبرآباد       ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۱۱:۲۷:۱۶       ۲۶۶
طی مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان و جمعی از مسئولان سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش شهرستان عنبر آباد با اعتباری بالغ بر ۳۸۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,عنبرآباد       ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۱۱:۰۵:۱۳       ۲۷۰
طی مراسمی با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان کلنگ احداث مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان عنبرآباد به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,عنبرآباد       ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ ۱۰:۴۷:۰۵       ۲۴۶
مدیرکل آموزش و پرورش استان و مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان با حضور در گلزار شهدای عنبرآباد به مقام شهیدان و شهدای گمنام ادای احترام کردند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,عنبرآباد       ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ ۱۴:۴۷:۵۴       ۸۷۲
طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان «حسین سالاری» به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,عنبرآباد       ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۱۱:۵۷:۰۷       ۱۰۱۱
طی مراسمی با حضور پدر شهید عارفی و فرماندار شهرستان عنبرآباد و جمعی از مسئولان محلی آموزشگاه شش کلاسه شهید نجف عارفی افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,عنبرآباد       ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ ۱۲:۴۹:۴۸       ۱۰۲۸
طی مراسمی با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان کلنگ احداث مرکز توانبخشی و درمان مشکلات یادگیری دانش آموزان ابتدایی شهرستان عنبرآباد به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...