26 ربیع‌الثانی 1443

 اخبار ویژه,زرند       ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ۱۰:۲۳:۴۱       ۱۱۶
با حضور فرماندار، مسئولان محلی و جمعی از خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و اهالی فرهنگ و ادب شهرستان زرند و با هدف ترویج فرهنگ ایثار، شهادت ازکتاب " پرواز از ام الرصاص "زندگینامه معلم شهید خط شکن "مهدی عبدالله زاده" رونمایی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,زرند       ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ ۰۹:۳۸:۵۲       ۲۵۴
مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند در ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان که با محوریت پروژه مهر و بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت: سومین دبستان دو کلاسه کاغذی در شهرستان زرند در روستای چاه غلامعلی در حال ساخت است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,زرند       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۴:۵۵:۳۴       ۱۶۲
مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از رشد نرخ باسوادی در این شهرستان  از 96 به 98.5 درصد در دولت "تدبیر و امید" خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,زرند,معاونت آموزش متوسطه       ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۰۷:۴۲:۵۲       ۲۴۷
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در نشست تخصصی با مدیران مدارس متوسطه شهرستان زرند که به صورت زنده در شبکه شاد برگزار شد، گفت: مهارت آموزی در مدارس،کلید توسعه یافتگی کشور است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,زرند       ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۱۰:۰۳:۲۵       ۲۸۰
در آستانه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران 48 دستگاه تبلت و گوشی تلفن همراه هوشمند توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زرند و 10 دستگاه تبلت توسط خیر دشتخاکی به دانش آموزان نیازمند زرندی اهدا شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,زرند       ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ ۲۱:۳۳:۵۳       ۳۴۲
مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند از تهیه 4 گوشی تلفن هوشمند برای دانش آموزان، توسط مؤسسه نیکوکاری بی بی فاطمه، همین طور اهدای هدیه تولد دانش آموز زرندی به دانش آموز نیازمند خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,زرند       ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ ۰۸:۰۳:۵۵       ۵۵۴
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از کسب رتبه چهارم کنکور سراسری رشته ریاضی فیزیک منطقه سه کشور توسط دانش آموز زرندی خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,زرند,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ ۰۸:۵۲:۳۹       ۳۵۸
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان در مراسم نمادین بازگشایی مدارس در شهرستان زرند که با حضور مسئولان محلی این شهرستان در دبستان معلم برگزار شد، گفت: شروع مدارس، امسال رنگ و بوی دیگری دارد و حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان مهم ترین اولویت نظام تعلیم و تربیت است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,زرند       ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۴:۰۷:۱۹       ۴۸۴
مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند از کسب عنوان برتر کشوری اولین دوره مسابقات نوآوری های صنعتی (ساخت پهباد) توسط دانش آموزان دبیرستان علامه حلی (دوره دوم) در جشنواره من و آینده ایران خبر داد .
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,زرند,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ ۱۱:۲۱:۲۲       ۴۳۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بهار عزیز اللهی نوآموز پیش دبستانی در شهرستان زرند به عنوان کم سن ترین صنعتگر کشور شناخته شده است.
  ادامه مطلب...