1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,رودبار جنوب       ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۱۰:۵۴:۲۰       ۷۸
مدارس ابتدایی "چهار کلاسه روستای چاه ابراهیم" و "دو کلاسه خیبر روستای لالی کشته" از توابع بخش جازموریان شهرستان رودبار جنوب با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,رودبار جنوب       ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ۰۷:۲۴:۳۹       ۱۷۱
در راستای تحقق عدالت آموزشی، طرح نخبه پروری دانش آموزان شهرستان رودبارجنوب در دوران شیوع بیماری کرونا تاکنون با اعتباری بیش از ۲ میلیارد ریال اجرا شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,رودبار جنوب       ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۰۸:۱۸:۳۷       ۱۷۹
طی مراسمی با حضور مسئولان و جمعی از مردم شهرستان رودبارجنوب، آموزشگاه خیرساز چهار کلاسه "شهید موسی خاوری" در روستای هیرگلو از توابع این شهرستان کلنگ زنی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,رودبار جنوب       ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ ۲۲:۱۹:۴۶       ۳۴۹
به مناسبت هفته دولت، آموزشگاه ابتدایی سه کلاسه کوثر روستای مظفر آباد از توابع شهرستان رودبارجنوب افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,رودبار جنوب       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۳:۵۶:۱۵       ۲۱۳
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از کلنگ زنی و ساخت 114 مدرسه در شهرستان رودبار جنوب در دولت "تدبیر و امید" خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,رودبار جنوب       ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ ۰۸:۳۳:۰۷       ۲۵۱
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبارجنوب از اهدای ۲۵ دستگاه تبلت به ارزش حدود یک میلیارد ریال توسط خیران خیر اندیش به دانش آموزان شهرستان رودبارجنوب اهدا شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,رودبار جنوب       ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ ۱۱:۴۹:۵۷       ۲۳۳
با حضور جمعی از مردم و مسئولان شهرستان رودبار جنوب،کلنگ احداث مدرسه ابتدایی ۳ کلاسه خیرساز مینای سپید ۲ با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,رودبار جنوب       ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۰۸:۵۴:۱۹       ۲۳۰
کلنگ احداث دارالقرآن شهرستان رودبارجنوب با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال به همت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان و خیران خیر اندیش به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,رودبار جنوب       ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۱۱:۳۹:۵۴       ۳۷۵
کلنگ احداث مدرسه ۴ کلاسه ابتدایی بلال حبشی روستای زیارت مقداد از توابع شهرستان رودبارجنوب استان کرمان با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال با حضور مسئولان محلی به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,رودبار جنوب       ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ ۰۷:۰۵:۰۱       ۲۸۱
کلنگ احداث دو زمین چمن مصنوعی در مدارس رضوان و بوعلی رودبار جنوب با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...