1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,رفسنجان       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۲:۱۸:۳۵       ۱۴۰
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان در حاشیه اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از کلنگ زنی و بهره برداری از 29 فضای آموزشی-ورزشی در شهرستان رفسنجان در دولت "تدبیر و امید" خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,رفسنجان       ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ ۱۲:۳۳:۴۴       ۴۰۵
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: آموزش و پرورش در سایه وفاق ملی، تعامل و همدلی به جایگاه واقعی اش می رسد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,انار,رفسنجان       ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ ۰۹:۱۷:۲۸       ۳۲۵
نماینده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: معلمان در تربیت دینی و انقلابی دانش آموزان همواره نقشی تعیین کننده داشته اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی,انار,جیرفت,رفسنجان,شهربابک,کشکوئیه,نوق       ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۲۱:۳۲:۰۰       ۱۶۶۶۰
به گفته رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان؛ مدارس شهرستان رفسنجان، شهر مس سرچشمه و منطقه نوق، مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهرستان کوهبنان و زرند، مدارس شهرستان انار، بردسیر و مدارس منطقه کشکوئیه رفسنجان و مدارس بخش دهج و دهستان خبر از توابع شهربابک در تمام دوره های تحصیلی و همچنین مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهر جیرفت و بخش های تابعه و روستایی جیرفت در تمام دوره ها، فردا تعطیل است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,رفسنجان       ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۱۰:۳۳:۱۶       ۱۱۲۲
طی مراسمی با حضور نماینده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان محلی، کلنگ احداث مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در روستای قاسم آباد شهرستان رفسنجان به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,رفسنجان,زرند,معاونت آموزش متوسطه,ناحیه دو,ناحیه یک       ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۰۱:۱۴:۱۱       ۱۱۷۰
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: به منظور فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق در بین دانش آموزان ، طرح انرژی پویان در مدارس کرمان اجرا می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی,رفسنجان       ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ ۱۰:۵۳:۳۳       ۱۰۷۹
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در گردهمایی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی شهرستان رفسنجان، گفت: رهایی از مشکلات کنونی آموزش و پرورش منوط به مشارکت بخش غیردولتی در نظام تعلیم و تربیت است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی,رفسنجان       ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ ۱۰:۲۶:۰۶       ۱۰۹۳
رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان در نشست شورای هماهنگی مدارس و مراکز غیردولتی استان در رفسنجان با بیان اینکه روند نظارت بر مدارس غیردولتی جدی تر می شود، گفت: فرآیند نظارت بر این مدارس در سال گذشته رضایتمندی عمومی را به دنبال داشته و با کاهش شکایات مواجه بودیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی,رفسنجان       ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ ۰۹:۵۶:۲۰       ۱۰۱۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در نشست شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی استان در رفسنجان، گفت: تصور اشتباه از مدارس غیردولتی، موجب مقاومت هایی در برابر توسعه این مدارس شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,رفسنجان,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی       ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ ۰۳:۲۶:۱۱       ۱۱۲۹
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورس استان کرمان در افتتاحیه دوره آموزشی بدو خدمت سرباز معلمان و روحانیون وظیفه استان در رفسنجان، گفت: برنامه درسی ملی، اساس تحول نظام آموزشی است.
  ادامه مطلب...