1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,راور       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۱:۴۵:۲۱       ۱۶۲
مدیر آموزش و پرورش شهرستان راور در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از تجاری سازی مکان های بلااستفاده و تبدیل به احسن کردن آن ها با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال در شهرستان راور در دولت "تدبیر و امید" خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,راور       ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ ۱۰:۲۶:۳۹       ۲۵۸
سالن چند منظوره دبیرستان دخترانه حضرت زینب کبری سلام الله علیها با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در سفر مدیرکل آموزش و پرورش استان به شهرستان راور به بهره برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,راور       ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ ۰۹:۵۰:۰۶       ۲۵۱
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان راور در هشتمین روز از سال ۱۴۰۰ گفت: "مدرسه محوری، پشتیبانی و مانع زدایی" مهمترین راهبرد آموزش و پرورش استان کرمان در راستای تحقق عدالت آموزشی در زیست بوم کرونا است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,راور       ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ ۰۹:۳۸:۰۲       ۲۵۰
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در آستانه ورود به شهر راور در هشتمین روز از سال 1400 با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,چترود,حوزه مدیر کل,راور,راین,شهداد,گلباف,ماهان,ناحیه دو,ناحیه یک       ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ ۰۷:۵۳:۴۸       ۱۲۳۹
سرپرست وزارت آموزش ‌و پرورش در نشست با رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و مدیران آموزش ‌و پرورش استان کرمان، اظهار کرد:‌ باید به معلمان دوره ابتدایی نگاه ویژه‌ای شود و این معلمان در پرداختی‌ها و امتیازات مدنظر قرار بگیرند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,راور       ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ ۱۲:۳۸:۳۸       ۱۰۹۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در سفره یک روزه به شهرستان راور از چند پروژه آموزشی بازدید و چند پروژه عمرانی را کلنگ زنی و افتتاح کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,انتصابات,حوزه مدیر کل,راور       ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۰۹:۰۸:۲۸       ۱۱۴۶
طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان " علیرضا بستان پیرا " به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان راور منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,راور       ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ ۰۶:۵۱:۳۰       ۹۱۶
طی مراسمی با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و سرپرست استانداری کرمان نمازخانه برکت هنرستان دخترانه رضویه شهرستان راور افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل,راور       ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ ۰۷:۰۱:۰۹       ۱۲۹۰
مدیر کل آموزش و پرورش استان از موفقیت علی رضا جلال آبادی و حکیمه کاربخش دو معلم کرمانی اهل شهرستان راور در طرح درس پویا و فراخوان حل مسئله درس ریاضی خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی,افتتاح و کلنگ زنی,راور       ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ ۰۷:۵۸:۵۲       ۱۳۲۳
با حضور جمعی از مسئولان محلی شهرستان راور، کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه خیر ساز سعید نخعی ده علی به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...