1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,بردسیر       ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۰۸:۰۹:۰۴       ۱۹۳
با حضور استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان، کلنگ احداث دو باب مدرسه 6 کلاسه با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان با مشارکت مجتمع جهان فولاد سیرجان (کارخانه نورد بردسیر) در شهرستان بردسیر به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,بردسیر       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۱۰:۰۳:۲۰       ۲۱۲
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، گفت: سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور، فرصت مغتنمی برای تبادل دانش و تجربیات در حوزه تعلیم و تربیت است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,بردسیر       ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ ۱۱:۰۴:۵۷       ۴۸۵
طی مراسمی با حضور امام جمعه نگار، معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان، نماینده خیّر مدرسه ساز، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر، معاون فرماندار و جمعی از مسئولان محلی، کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه خیّرساز در شهر نگار از توابع شهرستان بردسیر به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,بردسیر       ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ ۱۶:۱۵:۳۰       ۱۲۸۶
همزمان با چهارمین روز از دهه مبارکه فجر و با حضور معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری کرمان و مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان و جمعی از مسئولان استانی استخر شنای دانش آموزی المپیک شهرستان بردسیر با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,بردسیر,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ ۱۱:۰۴:۵۲       ۴۰۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بردسیر، گفت: پروژه مهر از نرم‌افزارهای مهم در ایجاد تغییر و تحول در بینش دست‌اندرکاران تعلیم و تربیت و جلب توجه مدیران به نوسازی و بهسازی مراکز آموزشی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,بردسیر       ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ ۰۸:۴۱:۵۳       ۱۰۴۲
درسفر یک روزه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به شهرستان بردسیر چند پروژه آموزشی و عمرانی افتتاح و مورد بازدید قرار گرفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی,افتتاح و کلنگ زنی,بردسیر       ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ ۱۰:۰۰:۵۱       ۹۸۹
طی مراسمی همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت امام حسین (ع) کلنگ احداث دبستان ۲ کلاسه خیّرساز "شهید نصیری" روستای دولت آباد بهرامجرد در شهرستان بردسیر با حضور امام جمعه و بخشدار نگار، مسئولان آموزش و پرورش، مهندسین ناظر از اداره کل نوسازی مدارس به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,بردسیر,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ ۱۳:۳۲:۰۹       ۱۳۲۷
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان در جمع مدیران مدارس ابتدایی شهرستان بردسیر، اظهار داشت: توجه ویژه به دوره ابتدایی باعث توسعه و پیشرفت کشور می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,بردسیر,معاونت آموزش متوسطه       ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ ۱۴:۲۰:۴۱       ۱۲۳۴
سرپرست معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان در جمع مدیران مدارس شهرستان بردسیر، گفت: شورای معلمان به عنوان بهترین اتاق فکر در مدارس می تواند نقش آفرینی کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,بردسیر,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ ۰۸:۰۶:۴۲       ۱۶۶۱
مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در امور جوانان در اجلاس روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان، گفت: حضور جوانان در عرصه های مدیریتی، زمینه ساز تقویت اعتماد اجتماعی می‌شود.
  ادامه مطلب...