1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,انار       ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۰۹:۳۵:۳۹       ۱۱۰
مدیر آموزش و پرورش شهرستان انار در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، گفت: طراحی و تدوین 25 بسته تحولی مبتنی بر سند تحول بنیادین از اقدامات ارزنده وزیر فعلی آموزش و پرورش است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,انار       ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۵:۰۵:۵۶       ۶۳۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جمع مدیران مدارس شهرستان انار به نقش مهم مدیران مدارس در ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی اشاره کرد و گفت: مشارکت پذیری، هوشمندی و توانمندی مدیران مدارس، لازمه کارآمدی و پویایی مدارس است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,انار       ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۱۳:۱۶:۰۴       ۳۳۴
کلنگ احداث سالن چند منظوره خیرساز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال در دبستان شهید صابری انار در دهمین روز از دهه مبارک فجر به زمین زده شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,انار,رفسنجان       ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ ۰۹:۱۷:۲۸       ۳۲۵
نماینده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: معلمان در تربیت دینی و انقلابی دانش آموزان همواره نقشی تعیین کننده داشته اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,انار       ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۰۸:۰۴:۳۵       ۷۷۶
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: 4 بیمار با اهدای عضو دانش آموز اناری پریسا گنجی جانی دوباره گرفتند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,انار       ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ ۰۸:۳۰:۳۸       ۴۲۵
رئیس اداره پشتیبانی، تدارکات و خدمات آموزش و پرورش استان کرمان از کسب رتبه اول ثبت و سفارش کتاب دانش آموزان توسط آموزش و پرورش شهرستان انار تا هفدهم اردیبهشت 99خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی,انار,جیرفت,رفسنجان,شهربابک,کشکوئیه,نوق       ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۲۱:۳۲:۰۰       ۱۶۶۶۰
به گفته رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان؛ مدارس شهرستان رفسنجان، شهر مس سرچشمه و منطقه نوق، مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهرستان کوهبنان و زرند، مدارس شهرستان انار، بردسیر و مدارس منطقه کشکوئیه رفسنجان و مدارس بخش دهج و دهستان خبر از توابع شهربابک در تمام دوره های تحصیلی و همچنین مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهر جیرفت و بخش های تابعه و روستایی جیرفت در تمام دوره ها، فردا تعطیل است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,انار       ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ ۱۰:۴۴:۵۵       ۱۰۴۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از کمک 1 میلیارد ریالی خیر مدرسه یار " رضا عبدلی " امین شهری شهرستان انار به مناطق سیل زده استان خوزستان خبرداد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,انار       ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ ۰۸:۰۰:۴۷       ۷۸۹
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان انار در حاشیه بازدید از حوزه امتحانات نهایی و حوزه تکثیر بر ضرورت عمل به مقررات در طول برگزاری امتحانات تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,انار       ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ ۰۴:۰۱:۲۳       ۷۱۹
مدیر آموزش و پرورش شهرستان انار در پیام تبریکی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: اصحاب خبر و رسانه، مشعل داران توسعۀ آگاهی هستند.
  ادامه مطلب...