1 جمادی‌الاول 1443

 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۰:۲۷:۰۹       ۱۵
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان در مراسم گرامیداشت هفته جهانی معلولان گفت: اجرای بسته های تحولی در راستای پویایی دانش آموزان با نیازهای ویژه بسیار موثر است.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ ۱۲:۳۸:۵۹       ۲۲۶
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان از برگزاری نشست هم اندیشی مجازی یک روزه مدیران مدارس استثنایی استان کرمان با محوریت بازگشایی مدارس خبر داد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۷:۰۴:۳۵       ۳۶۲
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که با محوریت پروژه مهر 1400 و موضوع بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت: بیش از 85 درصد کار سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان انجام شده است.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ ۰۷:۳۷:۴۵       ۲۷۱
رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان کرمان از کسب عنوان برتر کشوری شورای آموزش و پرورش استان کرمان در شاخص آموزش و پرورش استثنایی خبر داد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ ۱۳:۵۹:۳۷       ۲۳۹
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان گفت: بسته تحولی "مداخله بهنگام طلایی" با هدف شناسایی به موقع اختلالات نوآموزان طراحی شده و با همکاری دستگاه های اجرایی همکار به مرحله اجرا در آمده به طوری که مداخلات در بهترین و کمترین زمان و با بهترین موقعیت شناسایی و پیشگیری می شود.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ ۱۱:۱۹:۰۲       ۲۳۱
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان در جلسه ستاد سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان، گفت: همه تمهیدات بهداشتی برای اجرای مطلوب برنامه سنجش سلامت نوآموزان اندیشیده شده است.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ ۱۰:۲۵:۵۸       ۲۴۹
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان در جلسه ستاد سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان، گفت: بیش از 3000 پایگاه نوبت گیری الکترونیکی برای برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان در اختیار خانواده ها قرار دارد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ ۰۷:۴۲:۵۳       ۲۱۷
استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا بر لزوم رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ ۱۱:۱۷:۲۸       ۲۱۴
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان در جلسه ستاد ثبت نام آموزش و پرورش استان کرمان بر مناسب سازی فضای آموزشی برای پذیرش دانش آموزان طرح تلفیقی و فراگیر در مدارس پذیرا و پشتیبان تاکید کرد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۱۸:۲۹:۲۷       ۲۹۵
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان در نشست معاونان آموزش ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش استان گفت: 99.6 درصد از نوآموزان بدو ورود به دبستان استان کرمان در سال 99 مورد ارزیابی برنامه سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی قرار گرفتند.
  ادامه مطلب...