1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,اداره انجمن اولیا و مربیان       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۳:۰۶:۲۷       ۳۴۶
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان کرمان در بیست و پنجمین جلسه کارگروه ماده 18 سرویس مدارس گفت: شهریه سرویس (در صورت بازگشایی مدارس) در سال تحصیلی جدید به صورت روزشمار محاسبه و دریافت می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره انجمن اولیا و مربیان       ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ ۰۷:۰۸:۰۳       ۳۹۲
در نشست مجازی مدیران کل آموزش و پرورش و روسای ادارات انجمن اولیا و مربیان استان ها با وزیر آموزش آموزش و پرورش که به مناسبت گرامیداشت هفته پیوند برگزار شد؛ از سه نفر از نمایندگان برتر انجمن های اولیا و مربیان استان کرمان به صورت نمادین تجلیل شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره انجمن اولیا و مربیان       ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ ۰۸:۵۰:۲۳       ۳۷۸
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان کرمان در ارتباط با وزیر آموزش و پرورش و مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت که به صورت مجازی برگزار شد، گفت: 4600 انجمن اولیا و مربیان با مشارکت مستقیم 36800 نفر از والدین دانش آموزان در استان کرمان فعال هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره انجمن اولیا و مربیان       ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ ۰۸:۳۱:۴۲       ۴۹۶
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان کرمان در بیست و سومین جلسه کارگروه ماده 18 سرویس مدارس گفت: مدیران مدارس نسبت به محاسبه و برگشت اضافه واریزی شهریه سرویس دانش آموزان به والدین اقدام کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره انجمن اولیا و مربیان       ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ ۱۱:۰۷:۴۲       ۱۰۱۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه آسیب‌های امروز جامعه حاصل تربیت نادرست است، گفت: امروز مدارس ما بیش از آنکه نیاز مالی داشته باشند نیاز به همکاری تربیتی خانواده‌ها دارند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره انجمن اولیا و مربیان       ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ ۱۰:۴۳:۴۱       ۱۲۱۶
صبح امروز در دومین روز از هفته پیوند اولیا و مربیان دانش آموزان و فرهنگیان سراسر استان کرمان با حضور در گلزار شهدا با آرمان‌های امام شهدا و شهیدان تجدید میثاق کردند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره انجمن اولیا و مربیان,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ ۱۰:۴۹:۵۵       ۱۱۷۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت هفته بزرگداشت پیوند اولیاء و مربیان پیامی صادر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره انجمن اولیا و مربیان,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ ۱۱:۰۹:۲۱       ۹۵۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان با بیان اینکه با توجه به وضعیت موجود آموزشی و تربیتی و لزوم همکاری و مشارکت اولیا در امور مدرسه و تربیت فرزندان، ایجاد ارتباط بین خانه و مدرسه بیش از پیش ضروری است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره انجمن اولیا و مربیان,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ ۰۳:۳۵:۵۸       ۸۹۵
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش ‌و پرورش استان کرمان از فراهم شدن امکان ثبت‌نام مجدد در آزمون جذب مدرس آموزش خانواده از تاریخ 22 تا 25 اردیبهشت‌ ماه ۹۸ خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره انجمن اولیا و مربیان,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ ۱۷:۴۲:۰۸       ۱۲۴۶
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش در جلسه شورای معاونان و انجمن اولیا و مربیان استان کرمان، گفت: در ۹۷ هزار مدرسه کشور انجمن اولیا و مربیان تشکیل شده است.
  ادامه مطلب...