1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۲۲:۲۹:۴۸       ۱۷۷
رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی در آموزش و پرورش استان کرمان در پیامی به مناسبت هفته گرامیداشت مدارس و مراکز غیردولتی (۱۴ الی ۲7) آذرماه گفت: مدارس غیر دولتی مصداق عینی مشارکت مردم در نظام تعلیم و تربیت هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۱۳:۵۶:۲۵       ۱۳۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با صدور پیامی به مناسبت هفته گرامیداشت مدارس و مراکز غیردولتی (۱۴ الی ۲۰ آذر ماه) از موسسان مدارس غیردولتی تقدیر و تشکر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۲:۴۳:۲۲       ۱۴۵
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در سال جاری گفت: بیش از 47 هزار و 700 دانش آموز استان کرمان در سال تحصیلی 1400-1399 در جشنواره علمی-پژوهشی پژوهش سراهای کشور شرکت کرده اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۱:۳۴:۵۳       ۱۹۵
استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: آموزش غیر حضوری دانش آموزان، بیش از این قابل قبول نیست و باید هر چه سریعتر به سمت آموزش حضوری برویم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۱:۰۰:۵۰       ۱۶۰
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال جاری گفت: مشارکت خانواده ها رمز موفقیت در تحقق شعار سال تحصیلی جاری، "تضمین سلامت، استمرار آموزش و ارتقای کیفیت» است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۲۳:۰۲:۲۳       ۲۴۰
با حضور دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش، نماینده مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از مدیران کل صدا و سیما و ارتباطات و فناوری اطلاعات در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان در سال 1400، تجلیل شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۲۲:۳۴:۰۰       ۲۷۷
استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 1400 که با محوریت بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت: شرط به کارگیری رانندگان سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید دریافت دو دوز واکسن مقابله با کرونا است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۲۲:۰۲:۳۳       ۲۶۸
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان در سال 1400 که با محوریت بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت: قواعد کلی و تصمیم گیری های نقطه ای در چهارچوب سیاست های ابلاغ شده، راهبرد آموزش و پرورش برای آغاز سال تحصیلی جدید است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۲۱:۰۰:۰۲       ۲۶۱
نماینده مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان که با محوریت بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت: سرعت بخشی به تشکیل کلاس های آموزش حضوری در مدارس ضروری است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۲۰:۲۷:۲۲       ۳۱۶
با حضور دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش، نماینده مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان، سومین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 1400 با محوریت بازگشایی مدارس برگزار شد.
  ادامه مطلب...