1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,رودبار جنوب       ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۱۰:۵۴:۲۰       ۷۹
مدارس ابتدایی "چهار کلاسه روستای چاه ابراهیم" و "دو کلاسه خیبر روستای لالی کشته" از توابع بخش جازموریان شهرستان رودبار جنوب با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ۱۴:۱۱:۴۸       ۱۰۰
مدرسه سه کلاسه "شهدای گمنام روستای چاهکی کوهستان" از توابع شهرستان رودبار جنوب با اعتباری بالغ بر ۷۵۰ میلیون تومان با حضوری جمعی از مردم و مسئولان افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ ۰۸:۱۸:۲۲       ۱۲۱
با حضور نایب رئیس کنفدراسیون اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آسیا و اقیانوسیه، رئیس اتاق کرمان، مدیرکل آموزش و پرورش، مدیر موسسه نیکوکاری "مهر گیتی"، نجفی خیر مدرسه ساز و جمعی از مسئولان، یکصد و هفتمین مدرسه پویش "ایران من" با اعتبار طرح های ملی و مشارکتی در قالب هنرستان 14 کلاسه در شهرستان جیرفت به بهره برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ ۰۸:۱۵:۵۶       ۹۹
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، نایب رئیس کنفدراسیون اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آسیا و اقیانوسیه، رئیس اتاق کرمان، مدیر موسسه خیریه "مهر گیتی" و جمعی از مسئولان، نود و چهارمین مدرسه پویش "ایران من" در قالب مدرسه 2 کلاسه در روستای پشت مرز شهرستان جیرفت به بهره برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ ۱۱:۵۶:۴۱       ۱۵۴
مدیر موسسه نیکوکاری "مهر گیتی" در آیین افتتاح مدرسه 3 کلاسه "سحر طوسی" در روستای سهران از توابع شهرستان کهنوج از  ساخت ۵۵۰ مدرسه توسط موسسه خیریه مهر گیتی در کشور خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ ۱۱:۵۳:۵۷       ۱۳۷
مدرسه 3 کلاسه خیر ساز سحر طوسی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در روستای سهران از توابع شهرستان کهنوج با حضور مدیران کل آموزش و پرورش استان و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و جمعی از خیران، مسئولان و دانش آموزان به همت خیر نیک اندیش سحر طوسی افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ ۰۸:۵۳:۱۲       ۱۵۴
با کلنگ زنی آموزشگاه ابتدایی 3 کلاسه روستای کنارستان شهرستان رودبار جنوب استان کرمان،  عملیات ساخت یک صد و بیست و دومین مدرسه در سه سال اخیر در این شهرستان آغاز شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ ۱۱:۱۰:۳۰       ۱۱۳
با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان، مدرسه 3 کلاسه خیرساز "ولی الله و فاطمه ثریا نژاد خدابخشی" در روستای جوشان منطقه گلباف به بهره برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ ۱۱:۰۷:۵۶       ۱۰۲
با حضور محمد مهدی زاهدی نماینده مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان مدرسه 6 کلاسه "شهید بهشتی" در منطقه گلباف شهرستان کرمان به بهره برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی       ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ ۱۵:۲۳:۰۳       ۲۴۸
طی مراسمی با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان زمین چمن مصنوعی مجتمع ورزشی دانش آموزی جهان پهلوان تختی ریگان با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان افتتاح شد.
  ادامه مطلب...