1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۰۸:۰۱:۲۴       ۹۹
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه اردوهای راهیان نور گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور در سال تحصیلی 1401-1400 به صورت ترکیبی از حضوری و مجازی در دستور کار است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ ۱۲:۲۲:۳۰       ۳۹۵
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره فرهنگی هنری علمدار تا 20 آذر ماه 1400 جاری تمدید شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۱۳:۴۱:۳۹       ۱۲۹
نشست شورای اقامه نماز آموزش و پرورش استان کرمان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، معاون پرورشی و فرهنگی و سایر اعضا برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۱۰:۰۰:۰۰       ۱۱۰
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان در دوره توانمندسازی کارشناسان امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: مشاوره تربیتی و تحصیلی، مهمترین نیاز امروز دانش آموزان است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۰۹:۰۲:۳۴       ۱۶۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در دوره توانمندسازی کارشناسان امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: آگاه سازی و تقویت سواد رسانه ای دانش آموزان، اولیا و معلمان، مهمترین مولفه در کاهش آسیب های اجتماعی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ۰۹:۲۹:۵۰       ۱۲۶
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه مدیران، معاونان و مربیان پرورشی مدارس شهرستان فهرج گفت: نظام تربیت اسلامی، جامع ترین و سودمندترین نظام تربیتی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ ۰۸:۵۱:۵۶       ۱۶۰
رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی گفت: بسته تحولی ارتقای مهارت های روانی - اجتماعی دانش آموزان در مدارس استان در حال اجراست.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ ۰۸:۴۲:۱۴       ۶۶
فرمانده انتظامی استان کرمان در نشست مشترک فرماندهان انتظامی و مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان، گفت: نظم گریزی ناشی از آموزش مجازی دانش آموزان باید به نظم پذیری تبدیل شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ ۰۸:۵۳:۱۳       ۱۴۶
در آستانه 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با حضور جمعی از مسئولان، فرهنگیان و دانش آموزان زنگ استکبارستیزی در دبیرستان امام خمینی (ره) آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان نواخته شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ ۱۱:۳۵:۰۹       ۱۶۴
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان از نواخته شدن زنگ استکبار ستیزی در روز چهارشنبه 12 آبان 1400 همزمان با سراسر کشور در مدارس استان کرمان خبر داد.
  ادامه مطلب...