1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ۱۰:۵۹:۵۱       ۱۴۶
رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش آموزش و پرورش استان کرمان از درخشش هنرجویان سیرجانی رشته تربیت بدنی در مسابقات فوتبال جام باشگاه های آسیا خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ۰۷:۵۱:۵۷       ۱۱۲
همزمان با آغاز آموزش حضوری در مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان از روند بازگشایی حضوری و شرایط بهداشتی مدارس شهر سیرجان دیدن کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۰۸:۲۰:۲۳       ۱۴۹
همزمان با اول آذر 1400 و آغاز آموزش حضوری در مدارس ابتدایی و متوسطه اول، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان به صورت سرزده از مدارس دوره های مختلف شهر کرمان دیدن کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ ۰۷:۵۴:۰۶       ۲۲۳
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری مسابقات ورزشی و ورزش صبحگاهی بین کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت هفته تربیت بدنی خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۹:۲۱:۴۲       ۱۶۲
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در سال جاری گفت: 3 هزار و 762 مدرسه در استان کرمان تاکنون مجوز آموزش حضوری دریافت کرده اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۰۸:۱۰:۱۷       ۱۸۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در پیامی به مناسبت هفته تربیت بدنی گفت: هفته تربیت بدنی، فرصت تبیین ارزش های ورزش، سلامتی و نشاط است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۰۷:۴۳:۳۷       ۱۵۳
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بیش از 185 هزار دانش آموز 12 تا 18 سال تا 24 مهر 1400 در استان کرمان واکسن کرونا دریافت کرده اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ ۲۲:۲۳:۴۹       ۲۹۳
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان اسامی و نشانی مراکز واکسیناسیون دانش‌آموزان شهر کرمان را اعلام کرد و گفت: این مراکز در روزهای ۱۵ و ۱۶ مهر ماه جاری دایر هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ ۱۴:۱۷:۰۶       ۴۸۸
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان با بیان این که روند واکسیناسیون دانش‌آموزان گروه سنی ۱۲ سال به بالا در استان آغاز شده، گفت: دانش آموزان جهت ثبت نام به سامانه salamat.gov.ir مراجعه نمایند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۵:۰۹:۳۷       ۳۶۰
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که با محوریت پروژه مهر 1400 و موضوع بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت: تاکنون 40 هزار نفر دوز اول و 10 هزار نفر دوز دوم واکسن کرونا را در آموزش و پرورش استان کرمان دریافت کرده اند .
  ادامه مطلب...