1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۱:۵۴:۵۳       ۲۲۳
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مجازی با مدیران و روسا، معاونان آموزش و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: پروژه مهر فرایندی بر مبنای برنامه ریزی نظام مند، مدون و هدفمند است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۰:۳۴:۰۸       ۱۸۸
رئیس اداره مالی آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که با محوریت پروژه مهر 1400 و موضوع بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت: ایجاد عدالت، انضباط و شفافیت مالی لازمه موفقیت در سیستم های مالی و حسابداری است.
  ادامه مطلب...
 معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۱۰:۲۷:۲۲       ۴۴۴۱
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان: برنامه زمان بندی و محل های برگزاری مصاحبه و تحویل مدارک معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ورود به دانشگاه فرهنگیان استان کرمان در سال1400 را اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۰:۵۳:۱۵       ۴۹۰
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان گفت: نقل و انتقالات فرهنگیان استان کرمان تا ۱۵ شهریور ماه تعیین تکلیف می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ ۱۴:۳۷:۵۳       ۳۱۴
رئیس اداره پشتیبانی و امور رفاهی آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه امروز پنجم تیرماه آخرین مهلت برای ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان میان پایه است گفت: ثبت سفارش کتب دانش آموزان پایه های ورودی از ششم تیر ماه آغاز می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ ۱۱:۱۸:۳۱       ۲۲۸
معاون پژوهش, برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه هیچ فعالیت آموزشی و پرورشی در استان کرمان به خاطر کمبود منابع مالی و اعتباری تعطیل نشده است از اختصاص بودجه ویژه جهت ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ ۱۱:۱۳:۵۴       ۲۷۱۳
آموزش و پرورش استان کرمان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ سرباز معلم جذب می کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ ۲۲:۲۰:۳۵       ۸۸۴
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به پرداخت پاداش عیدی دانشجو معلمان کرمانی گفت: تمامی مطالبات فرهنگیان مربوط به حق التدریس نیرو های خرید خدمات، شاغلان و بازنشستگان از اول مهر تا پایان اسفند پرداخت شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۲۱:۱۱:۴۱       ۳۶۰
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان گفت: هیچ گونه اسکان نوروزی در مدارس استان کرمان نداریم.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۱:۱۷:۲۶       ۲۳۳
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: ساماندهی نیروی انسانی از مهمترین ارکان فعالیت های آموزش و پرورش است.
  ادامه مطلب...