1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی       ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ ۰۹:۱۹:۰۴       ۱۸۹
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مجازی مدیران، روسا و معاونان پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: بهره مندی از علم و تجربه در کنار هم منجر به نتایج درخشانی می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۰۸:۴۲:۳۵       ۲۴۰
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که با محوریت پروژه مهر 1400 و موضوع بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت: با نقل و انتقال یک هزار و 650 نفر از فرهنگیان استان کرمان در تابستان 1400 موافقت شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی       ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ ۱۳:۴۷:۱۶       ۳۳۲
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مجازی و مشترک اعضای شورای معاونان اداره کل با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: ساماندهی نیروی انسانی یکی از مهمترین ارکان اجرای پروژه مهر است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۰:۵۳:۱۵       ۴۹۱
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان گفت: نقل و انتقالات فرهنگیان استان کرمان تا ۱۵ شهریور ماه تعیین تکلیف می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ ۰۹:۴۴:۵۱       ۳۱۹
معاون پژوهش، برنامه ریزی  و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان از ابلاغ «دستورالعمل و جدول زمان بندی نقل و انتقال اضطراری برون استانی فرهنگیان برای سال تحصیلی 1401-1400» خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۲:۰۷:۱۸       ۱۷۶
 معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از رشد 10 برابری درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش استان کرمان در 8 سال گذشته خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی       ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ ۱۵:۱۲:۲۵       ۳۵۹
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مشترک اعضای شورای معاونان اداره کل با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: تاکنون 355 هزار و 453  مورد ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان استان کرمان انجام شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی       ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ ۱۸:۴۰:۳۶       ۳۴۰
نماینده تام الاختیار مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شورای هماهنگی و اجرایی سند تحول بنیادین که با حضور اعضا و رابطان برگزار شد، گفت: سیاست های سند تحول بنیادین، فلسفه اصلی نظام تعلیم و تربیت است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی       ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ ۱۴:۱۶:۰۱       ۲۴۷
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان از ارسال کتب درسی سال تحصیلی 1401-1400 به مناطق و شهرستان های استان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی       ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۱۲:۲۵:۰۷       ۲۰۹
نماینده تام الاختیار مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مشترک و مجازی اعضای شورای معاونان اداره کل با اعضای شورای معاونان آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که با محور ساماندهی نیروی انسانی برگزار شد، گفت: حرکت در مسیر سیاست ها و چارچوب ها، تعالی یک مجموعه کاری را رقم می زند.
  ادامه مطلب...