1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,معاونت نهضت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ۱۲:۵۹:۱۹       ۱۳۳
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان کرمان در نشست واگذاری فعالیت های سواد آموزی، گفت: سواد آموزی اقدامی موثر در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت نهضت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ۱۶:۱۶:۵۲       ۳۹۴
رئیس اداره ساماندهی دوره های سوادآموزی و آموزش های داوطلبانه آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که با محوریت پروژه مهر 1400 و موضوع بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت:کمک به شناسایی و پالایش بیسوادان پایگاه سامانه سوادآموزی ضرورت دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت نهضت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ ۲۰:۵۷:۵۱       ۳۱۰
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مجازی و مشترک اعضای شورای معاونان اداره کل با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: مرکز یادگیری محلی سوادآموزی "سردار دلها" در شهر کرمان راه اندازی می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت نهضت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۰:۵۶:۵۱       ۲۲۵
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، گفت: 838 آموزش دهنده نهضت سوادآموزی در 8 سال گذشته در استان کرمان استخدام شده اند و پرونده استخدام 571 نفر هم در حال بررسی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت نهضت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ ۰۹:۲۸:۱۳       ۲۷۴
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: مشخصات 21 هزار نفر بیسواد، کم سواد یا فاقد مدارک سوابق تحصیلی از طریق سامانه سوادآموزی در اختیار آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان قرار گرفته است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت نهضت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ ۱۲:۱۰:۲۶       ۲۷۹
در راستای تحقق مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تفاهم نامه همکاری مشترکی بین اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان و جهاد دانشگاهی کرمان منعقد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت نهضت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ ۰۹:۵۶:۲۳       ۲۵۲
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مشترک اعضای شورای معاونان اداره کل با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: معلمان علاقه مند به آموزش بی سوادان و کم سوادان می توانند به واحد سوادآموزی آموزش و پرورش شهرستان و منطقه خود مراجعه کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت نهضت سواد آموزی       ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۲۰:۲۹:۰۸       ۲۸۶
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان کرمان در اولین نشست مجازی اعضای شورای معاونان اداره کل با اعضای شورای معاونان آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق در سال 1400 از  اجرای بسته تحولی"سواد و زندگی" در مراکز یادگیری محلی 4 شهرستان فاریاب, عنبرآباد، ارزوییه و منوجان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت نهضت سواد آموزی       ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ ۱۹:۲۷:۴۵       ۲۸۱
معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان از تحصیل 11 هزار و 348 سوادآموز در دوره های مختلف سوادآموزی در سال تحصیلی جاری در استان کرمان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت نهضت سواد آموزی       ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ ۰۶:۱۸:۲۳       ۲۶۵
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: سخت‌ترین کار ما شناسایی بی‌سوادان در کشور است و دهیاران و بخشداران باید در شناسایی بی‌سوادان همکاری کنند.
  ادامه مطلب...