1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۰۷:۳۴:۰۲       ۱۹۹
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که با محوریت پروژه مهر 1400 و موضوع بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت: نقش کارشناسان اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش در شفاف سازی افکار عمومی برای آموزش حضوری دانش آموزان بسیار تعیین کننده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۹:۳۶:۲۲       ۳۴۵
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی برگزار شد، از تنظیم و بارگذاری 56 خبر در سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان طی 2 روز (24 ساعت کاری) برگزاری این اجلاس خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی       ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ ۰۸:۲۵:۴۷       ۲۹۲
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز کرمان از ساماندهی 88 هزار نفر نیرو در آموزش و پرورش کشور به استناد تبصره ده ماده 17 قانون تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ ۱۲:۱۹:۲۲       ۳۰۵
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان در نشستی صمیمی با رئیس و کارشناسان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی گفت: روابط عمومی و ارتباطات نیاز ضروری بشر امروز است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی       ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ ۰۹:۳۱:۰۷       ۳۰۳
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان از کسب عنوان "برگزیده و شایسته تقدیر" توسط بهاره احمدی کارشناس اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل و مصطفی الله یاری کارشناس روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان بین کارکنان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان در جشنواره "چراغ روشن رابطه" خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ ۱۰:۴۵:۱۳       ۲۵۴
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان در نشستی صمیمی با رئیس و کارشناسان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان که به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، گفت: روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان نقشی کلیدی در تبیین زیست بوم کرونا ایفا کرده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی       ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ ۱۰:۴۲:۵۲       ۲۱۹
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در نشستی صمیمی با رئیس و کارشناسان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت: روابط عمومی یکی از ارکان مهم هر دستگاه و تلاشی آگاهانه در راستای تحقق اهداف متعالی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی       ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ۱۱:۰۲:۱۷       ۲۳۵
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در پیامی به مناسبت "روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی" گفت: ارتباطات موثر، بستری مناسب برای بروز مطلوب ترین مصادیق آگاه سازی، فرهنگ سازی و جهت دهی افکار عمومی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی       ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ۰۸:۵۷:۰۹       ۲۷۷
بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان به عنوان برگزیده کشوری در حوزه پورتال و پوشش خبری معرفی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی       ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ ۰۹:۰۵:۰۰       ۲۰۲
در آستانه روز ارتباطات و روابط عمومی، از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان شعار و عناوین روز‌های هفته روابط‌عمومی سال 1400 اعلام شد.
  ادامه مطلب...