26 ربیع‌الثانی 1443

 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ ۱۵:۰۴:۲۲       ۴۱۷
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان و با همکاری واحد امور بانوان و خانواده از کارکنان حوزه ستادی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان که همسر پزشک یا پرستار دارند، تجلیل شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ ۱۷:۳۷:۰۹       ۲۸۱۹
رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی پایه دهم متوسطه دوم خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۴:۳۹:۴۹       ۱۸۷
نماینده تام الاختیار مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، گفت: تحقق عدالت آموزشی مستلزم تلاش همه جانبه همه دستگاه ها است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۰۹:۲۸:۲۳       ۲۵۵
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از ساخت 5 هزار و 105 کلاس درس در استان کرمان در دولت "تدبیر و امید" خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۰:۰۰:۱۸       ۳۰۹
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت "عید سعید مبعث"، با پیامی این روز فرخنده را تبریک گفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ ۱۴:۵۵:۱۸       ۴۵۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه کارگروه اجرایی تفاهم نامه همکاری سه جانبه اداره کل آموزش و پرورش، بنیاد مسکن و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از صدور سند مالکیت "هتل آسمان کرمان" به نام آموزش و پرورش، پس از بیش از 40 سال خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۰۷:۳۲:۰۰       ۳۶۶
در راستای تسهیل، هماهنگی و همکاری برای مستندسازی و تثبیت مالکیت دولت بر اموال غیرمنقول مورد بهره برداری آموزش و پرورش به ویژه املاک واقع در مناطق روستایی و شهرهای زیر 25000 نفر جمعیت و تبدیل اسناد مالکیت دفترچه ای به اسناد مالکیت حدنگار (کاداستری)، تفاهم نامه سه جانبه همکاری مشترک بین اداره کل آموزش پرورش، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و  اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان منعقد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ ۰۹:۵۵:۲۶       ۳۱۹
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر تسریع در مستندسازی املاک آموزش و پرورش، گفت: آموزش و پرورش استان ۵ هزار و ۵۲ ملک دارد که متاسفانه بیش از ۶۰ درصد این املاک، فاقد سند هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۱۳:۵۲:۵۲       ۳۵۳
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان روز دوشنبه هجدهم اسفند ماه جاری از ساعت 9:30 الی 11 صبح در مرکز سامد (تلفن 111) پاسخگوی پیشنهادها، انتقادات و سوالات مردمی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ ۰۷:۵۷:۳۴       ۱۹۷
کارشناس مسئول امور زنان و خانواده اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: از همه ظرفیت ها در راستای اجرای مطلوب پویش ملی "من مادرم، بچه های ایران فرزند من" باید استفاده شود.
  ادامه مطلب...