1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ ۲۱:۵۰:۱۳       ۶۰۹
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان در نشست خبری به‌مناسب ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: طی سال جاری رشد ۲۵ درصدی اعتبارات نوسازی مدارس را شاهد هستیم که توانستیم، پروژه‌های نیمه‌تمام را فعال کنیم و برخی از آنها هم به بهره‌برداری رسید.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ ۱۴:۰۵:۵۰       ۴۱۳
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات در آیین رونمایی از نسخه جدید شاد اظهار کرد: معلمان و کادر اجرایی، پرچم‌دار تغییر پارادایم تکنولوژی آموزشی در شرایط کرونا هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ ۱۲:۴۵:۴۹       ۱۵۰
رئیس اداره امور تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری 419314 نفر ساعت دوره توانمندسازی پرورشی و تربیتی ویژه مدیران، معاونان و مربیان پرورشی، دبیران درس تفکر و سبک زندگی، مشاوران و سایر کارکنان مدارس در سال تحصیلی 99-98 خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,ناحیه یک       ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ ۱۰:۳۷:۵۸       ۲۲۱
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان از مهر ماه به عنوان مهمترین رخداد اجتماعی و فرهنگی در کشور نام برد و گفت: پروژه مهر؛ نماد همدلی و تعامل است.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار مهم       ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ ۱۴:۰۸:۵۷       ۳۱۹
عباس صفوی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان و جمعی از کارکنان اداره با حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی و سلامت       ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۱۲:۳۴:۲۲       ۱۰۶۳
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان از مقام آوری دانش آموزان پسر کرمانی در مسابقات کشوری خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ۰۷:۲۷:۰۰       ۱۶۸۸
معاون حفاظت کارکنان مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: کارکرد مجموعه حراست باید تربیتی باشد و در کنار حوزه کاری روحیه معلمی خود را حفظ کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه,حوزه مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ ۱۱:۳۱:۰۳       ۹۲۶
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در صبحگاه مشترک اداری با اشاره به برگزاری روز سیل همدلی و همراهی در مدارس سراسر استان کرمان، گفت: آموزش و پرورش نقش موثری در زمینه ایجاد شادی و نشاط در مناطق سیل زده دارد و به همین منظور چهارشنبه ۲۸ فرودین ماه ۹۸ به عنوان روز سیل همدلی و همراهی برای کمک به سیل زدگان در مدارس سراسر استان کرمان برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,جیرفت       ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ ۰۳:۳۴:۳۵       ۸۰۴
به منظور کیفیت بخشی به آموزش سواد آموزان، رئیس اداره سنجش و ارزشیابی سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از برنامه های سواد آموزی شهرستان جیرفت بازدید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,بم       ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ ۰۳:۲۷:۴۰       ۱۲۹۱
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بم از موفقیت مربیان پرورشی در جشنواره الگوهای برتر تدریس و هشتمین جشنواره تجارب برتر تربیتی خبر داد.
  ادامه مطلب...