1 جمادی‌الاول 1443

 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۱:۱۴:۲۰       ۵۹
مدرسه ابتدایی "دو کلاسه روستای چاه علم" از بخش جازموریان شهرستان رودبار جنوب با حضور جمعی از مردم و مسئولان محلی افتتاح شد.
  ادامه مطلب...
 آموزش و پرورش استثنایی,اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۰:۲۷:۰۹       ۱۵
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان در مراسم گرامیداشت هفته جهانی معلولان گفت: اجرای بسته های تحولی در راستای پویایی دانش آموزان با نیازهای ویژه بسیار موثر است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۰۸:۵۶:۵۹       ۱۰۰
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در پیامی به مناسبت روز دانشجو 16 آذرماه گفت: 16آذرماه یاد آور تبلور غیرت و همت دانشجویان سرافراز همگام با سایر اقشار ملت ایران در پاسداشت ارزش های دینی و ملی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۲۲:۲۹:۴۸       ۱۷۶
رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی در آموزش و پرورش استان کرمان در پیامی به مناسبت هفته گرامیداشت مدارس و مراکز غیردولتی (۱۴ الی ۲7) آذرماه گفت: مدارس غیر دولتی مصداق عینی مشارکت مردم در نظام تعلیم و تربیت هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,اداره مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکتهای مردمی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۱۳:۵۶:۲۵       ۱۳۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با صدور پیامی به مناسبت هفته گرامیداشت مدارس و مراکز غیردولتی (۱۴ الی ۲۰ آذر ماه) از موسسان مدارس غیردولتی تقدیر و تشکر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۱۳:۳۰:۲۴       ۳۴
سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به منظور بهره‌برداری مطلوب از فضاها و تأسیسات گرمایشی مدارس در فصل سرد سال، نکاتی ایمنی را براساس «دستورالعمل‌ مدیریت نگهداری و تعمیرات فضاهای آموزشی، پرورشی و ورزشی» تهیه و ضمن ارسال برای ابلاغ به مدیران مدارس، در اطلاعیه‌ای منتشر کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,افتتاح و کلنگ زنی,رودبار جنوب       ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۱۰:۵۴:۲۰       ۷۸
مدارس ابتدایی "چهار کلاسه روستای چاه ابراهیم" و "دو کلاسه خیبر روستای لالی کشته" از توابع بخش جازموریان شهرستان رودبار جنوب با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه       ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۰۸:۰۹:۳۸       ۱۱۶
«دستورالعمل کنترل و پیشگیری کووید ۱۹ و رعایت نکات بهداشتی در مدارس ویژه مدیران»، از سوی مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با همکاری معاونت بهداشت، دفتر آموزش و ارتقای سلامت، مرکز سلامت محیط و کار، دفتر سلامت خانواده، جمعیت و مدارس، مرکز بیماری های واگیردار، دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش منتشر شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۰۸:۰۱:۲۴       ۹۹
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه اردوهای راهیان نور گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور در سال تحصیلی 1401-1400 به صورت ترکیبی از حضوری و مجازی در دستور کار است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ ۱۲:۲۲:۳۰       ۴۰۰
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره فرهنگی هنری علمدار تا 20 آذر ماه 1400 جاری تمدید شد.
  ادامه مطلب...