9 ربیع‌الاول 1443

 اخبار معاونت پرورشی,سایر اخبار       ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۱۳:۱۹:۲۴       ۳۱
با حضور مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان و با مساعدت یک موسسه خیریه، توزیع کوله پشتی دانش آموزی و پک لوازم التحریر در مدارس روستایی و محروم شهرستان ارومیه آغاز شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت پرورشی       ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ۰۸:۴۹:۳۴       ۷۵
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان از آغاز رسمی برنامه های ارتقایی، پیشگیرانه و مشاوره ای در استان آذربایجان غربی خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت پرورشی       ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ ۱۳:۵۰:۳۵       ۱۴۷
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان غربی گشترش فرهنگ انفاق و نوعدوستی را یکی از مهمترین اهداف برگزاری شور عاطفه ها دانست.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت پرورشی       ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۶:۱۰:۳۰       ۱۸۸
نخستین جلسه ستاد برنامه ریزی و پشتیبانی طرح ملی لاله های روشن در محل معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت پرورشی       ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ ۱۵:۵۵:۲۳       ۱۷۱
جلسه شورای اجرایی اردوگاه شهید چمران شهرستان میاندوآب با حضور سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی استان آذربایجان غربی تشکیل شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت پرورشی       ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ۱۴:۴۸:۱۱       ۲۱۶
صبح امروز و با حضور مسئولین استانی، جلسه شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی آذربایجان غربی در سالن اجلاس جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت پرورشی       ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ۱۱:۳۵:۰۰       ۱۷۶
طی نشست سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی و روسای ادارات این معاونت با مدیر کل آموزش و پرورش، مجموعه برنامه ها و فعالیت های معاونت پرورشی و فرهنگی، بررسی و راهکارهای کارشناسی به منظور اقدامات تکمیلی مورد بررسی قرار گرفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مدیرکل,اخبار معاونت پرورشی       ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ ۱۲:۲۹:۲۱       ۳۶۳
با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیرکل آموزش و پرورش، آیین استانی سوگواره ی احلی من العسل در ارومیه برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت پرورشی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ ۱۳:۱۵:۰۰       ۳۳۸
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان هدف از برگزاری سوگواره احلی من العسل را الگو قرار دادن شخصیت حضرت قاسم بن الحسن(ع) برای نسل نوجوان دانست و افزود: سوگواره احلی من العسل متناسب با شرایط کرونایی و بهره‌مندی از بستر شبکه شاد به‌عنوان یک از بهترین نمونه‌ای استفاده از فضاهای مجازی برگزار خواهد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت پرورشی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ ۱۲:۲۳:۳۸       ۲۸۳
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش آذربایجان غربی عملکرد شورای امر به معروف و نهی از منکر آموزش و پرورش استان را تشریح کرد.
  ادامه مطلب...