9 ربیع‌الاول 1443

 اخبار معاونت ابتدائی       ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ ۰۸:۲۵:۵۳       ۱۹۲
معاون آموزش ابتدائی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی گفت ثبت نام دوره های تحصیلی برای سال تحصیلی آینده به صورت غیرحضوری و الکترونیکی از طریق سامانه سیدا انجام خواهد گرفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت ابتدائی       ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ۱۲:۰۲:۴۲       ۲۶۷
معاون آموزش ابتدائی آموزش و پرورش استان گفت: ثبت نام دوره های تحصیلی برای سالتحصیلی آینده به صورت غیر حضوری و الکترونیکی از طریق سامانه سیدا انجام خواهد بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مدیرکل,اخبار معاونت ابتدائی       ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ ۰۹:۱۷:۳۴       ۴۲۴
با حکم مدیرکل اموزش و پرورش استان، «سجاد نعمتی» به عنوان سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تکاب منصوب و معرفی شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت ابتدائی       ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۵:۲۵:۱۳       ۳۱۷
سرپرست معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: 1000سوادآموز در استان، مهارت‌های شغلی را در قالب طرح ملی پیوند سواد و زندگی فرا می‌گیرند.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت ابتدائی       ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ۱۱:۵۸:۵۱       ۲۴۰
جلسه تبیین و تشریح طرح عید، هنر و داستان با حضور معاون آموزش ابتدایی استان و جمعی از معلمان و مدیران  به صورت مجازی در بستر شبکه شاد برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت ابتدائی       ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ ۱۴:۰۰:۰۰       ۲۳۶
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: کیفیت بخشی به آموزش جزو اهداف آموزش ابتدایی در استان است که با اجرای طرح های مختلف پیگیری می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت ابتدائی       ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۱۲:۱۲:۲۹       ۱۸۸
سرپرست معاونت سوادآموزی استان آذربایجان غربی گفت: از ظرفیت صندوق کارآفرینی ایجاد شده در مراکز باید برای ایجاد انگیزه و علاقه حضور افراد در کلاس های سوادآموزی استفاده کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت ابتدائی       ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ ۰۹:۳۲:۳۷       ۳۳۰
رشد شاخص سواد به ویژه در بین بانوان و دختران ایران زمین، بهترین ارمغان انقلاب اسلامی به ویژه در آذربایجان غربی بوده و در سایه آن، زنان این سرزمین توانسته اند امروز در عرصه های مختلف نقش آفرینی کرده، اثرگذار بوده و حتی مدیریت های مختلف را کسب کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت ابتدائی       ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۰۷:۳۴:۳۶       ۳۰۱
معاون اموزش ابتدایی اداره کل اموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: آموزش و پرورش محوری ترین نهاد اجتماعی است و سرمایه گذاری در ان ارزشمند است.
  ادامه مطلب...
 اخبار معاونت ابتدائی       ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ ۰۷:۳۲:۵۱       ۲۶۶
مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش گفت: ۲۱۸ هزار دانش آموز عشایری در ۲۷ استان و ۶ هزار مدرسه مشغول تحصیل هستند.
  ادامه مطلب...