19 ربیع‌الاول 1443

 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش متوسطه,خبر خوب,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ ۰۸:۵۷:۴۴       ۷۹۸
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: فیلم آموزشی تدریس آموزش بریس کدکتاب کار و فناوری پایه نهم ، مبحث نور و ویژگی های آن،برروی پایگاه اطلاع رسانی معاونت آموزش متوسطه قرار گرفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش متوسطه,خبر خوب,مدیر کل       ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۸:۳۲:۰۰       ۵۷۲
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: از این پس فیلم و تولیدات محتوای الکترونیک همکارانی که مورد تأیید سرگروه های آموزشی استان باشد به همراه آدرس لینک به اولیا معرفی می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش ابتدایی,خبر خوب,مدیر کل       ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۷:۱۸:۵۲       ۱۲۸۳
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: از این پس فیلم و تولیدات محتوای الکترونیک همکارانی که مورد تأیید سرگروه های آموزشی استان باشد به همراه آدرس لینک به اولیا معرفی می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,خبر خوب,مدیر کل       ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ ۱۴:۳۲:۰۹       ۵۴۱
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تحصیلی جاری تا کنون 115 مشاور مذهبی به دبیرستان های دوره اول و دوم استان اعزام شده اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,خبر خوب,مدیر کل       ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ ۱۲:۱۰:۰۷       ۵۴۹
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: بک هزار و 522 دانش آموز با نیازهای ویژه در 39 مدرسه و مرکز یاد گیری و 40 کلاس خاص ضمیمه مشغول تحصیل می باشند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,خبر خوب,مدیر کل       ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ ۰۸:۵۸:۲۲       ۱۳۰۶
نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش و حل مشکلات ان باید مسئله اول کشور و استان باشد و نمایندگان استان برای تحقق این مهم و تبدیل این دغدغه به قانون تمام تلاش خود را به کار بسته اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,خبر خوب,مدیر کل       ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ ۱۴:۱۱:۴۳       ۴۸۵
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در راستای ارتقای سطح مهارتی دانش آموزان دختر نخستین جشنواره ساخت عروسک های نمدی در مدارس متوسطه اول شهرستان خوسف برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,خبر خوب,مدیر کل       ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ ۱۱:۳۷:۴۰       ۵۸۵
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دومین جشنواره قلم استان در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,خبر خوب,مدیر کل       ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ ۱۵:۴۷:۰۴       ۷۸۵
مدیر دبیرستان نمونه کاشی نیلوفر گفت: دانش آموزان ورزشکار این آموزشگاه در سال تحصیلی گذشته موفق به کسب 3 عنوان برتر کشور در رشته دو و میدانی شدند.
  ادامه مطلب...