19 ربیع‌الاول 1443

 اخبار ویژه,سندتحول,شبکه شاد,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۲۰:۰۴:۰۶       ۴۴۴
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در بهمن ۵۷،ملت آگاه و با بصیرت ایران اسلامی با تأسی از آموزه های اسلام ناب محمدی (ص) و رهبری معمار انقلاب اسلامی، خمینی کبیر(ره) رشادت، ایثار،غیرت و اتحاد را به نمایش گذاشت و بی‌نظیرترین حماسه‌ ی مردمی را در جهان خلق کردند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,سندتحول,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ۱۲:۱۸:۳۲       ۲۴۴
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: سند تحول بنیادین، احیا کننده نقش مشارکتی شوراهای آموزش و پرورش و دستگاه های اجرایی در فرایند تعلیم و تربیت به شمار می رود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,سندتحول,شبکه شاد,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ ۱۳:۰۱:۳۵       ۳۶۳
مدیرکل آموزش وپرورش خراسان جنوبی گفت:باتوجه به محرومیت برخی مدارس روستایی و عشایری از شبکه ملی اطلاعات؛ ضرورت دارد تمهیداتی اندیشیده شود تا هرچه سریعتر زیرساخت اینترنت به منظور برخورداری تمام مدارس روستایی وعشایری فراهم شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,سندتحول,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ ۱۲:۴۴:۰۶       ۲۴۶
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: اجرای طرح ملی لاله های روشن در استان زمینه ساز بلوغ فکری و اندیشه اعتقادی و عشق به کمالات در دانش آموزان می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,سندتحول,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ ۱۱:۱۶:۳۸       ۳۱۱
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 5 هزار دانش آموز دخترو پسر دوره های اول و دوم متوسطه در تشکل انجمن های اسلامی مدارس استان عضویت دارند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,سندتحول,شبکه شاد,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ ۰۹:۳۹:۰۳       ۱۸۰
وزیر آموزش‌وپرورش اظهار کرد: آموزش حضوری گام مهمی در تکوین شخصیت، رشد روانی اجتماعی، سلامت و جامعه‌پذیری کودکان است، شبکه شاد محدودیت مکان مناسب و نیروی انسانی باکیفیت برای ایجاد فرصت‌های برابر و عدالت آموزشی را به میزان زیادی رفع کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,سندتحول,شبکه شاد,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ ۰۹:۲۱:۳۴       ۱۴۵
وزیر آموزش‌وپرورش در حاشیه نشست دهمین گفتگوی هفته با وزیر بهداشت و در جمع خبرنگاران گفت: آموزش‌وپرورش آمادگی دارد تا با استفاده از شبکه بزرگ، معلمان، دانش آموزان و اولیا درزمینه فرهنگ‌سازی، مصونیت بخشی و افزایش ظرفیت توان تاب‌آوری جامعه به وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کمک کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,سندتحول,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ ۰۹:۱۶:۳۸       ۳۱۲
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: هر بنا و ساختمانی نیاز به ستون های مستحکم و غیر قابل نفوذی دارد و معلم ستون بنای آموزش و عمود خیمه تعلیم و تربیت است.
  ادامه مطلب...
 حوزه معاونت آموزش متوسطه,سندتحول,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ ۱۰:۲۹:۲۲       ۲۸۰
معاون آموزش متوسطه ی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: آزمایشگاه های مدارس کانون های موثر؛در فرایند یاد دهی و یادگیری، و محلی برای کسب تجربه دانش آموزان بر مبنای سند تحول بنیادین است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,سندتحول,شبکه شاد,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ ۰۸:۰۳:۱۰       ۳۹۳
رئیس اداره حراست آموزش‌وپرورش خراسان جنوبی گفت: یکی از بزرگ‌ترین نمادهای توفیق نظام تعلیم و تربیت بر مبنای سند تحول، تربیت اسلامی ایرانی، و در بحث پدافند غیرعامل، راه‌اندازی شبکه شاد است.
  ادامه مطلب...