21 شوال 1443

 اخبار حوزه ریاست,اخبار کرونا,اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی       ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ ۱۶:۲۱:۰۰       ۳۶۰۰
مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس گفت:بر اساس آخرین تصمیم گیری ستاد استانی مدیریت کرونا، همه مدارس استان فارس بدون در نظر گرفتن رنگ بندی کرونایی، از شنبه هفتم اسفند ماه ۱۴۰۰ فعالیت آموزش حضوری را از سر خواهند گرفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار کرونا,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ ۰۸:۱۶:۰۷       ۳۱۶
جدیدترین تصمیم ستاد ملی کرونا در مورد وضعیت فعالیت مدارس از ابتدای بهمن‌ماه ۱۳۹۹ اعلام شد
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار کرونا,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ ۰۹:۴۲:۰۶       ۵۶۳
نماینده مقام معظم رهبری در فارس و امام جمعه شیراز ضمن تمجید از فعالیت های آموزش و پرورش ومعلمان خصوصا" درایام کروناویروس، گفت: باید فعالیت های آموزش و پرورش استان پیوست رسانه ای داشته باشد تا با نگاه زیباشناختی برای مخاطبین جامعه بیان شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار کرونا,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ ۰۸:۳۴:۰۶       ۷۸۳
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش فارس از برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان استان به‌صورت غیرحضوری به دلیل شیوع کرونا خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار کرونا,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ ۰۸:۳۲:۲۵       ۶۴۰
رئیس اداره فرهنگی هنری ، اردوها و فضا های پرورشی آموزش و پرورش فارس گفت: 120 کانون فرهنگی و تربیتی و 20 اردوگاه فرهنگی و تربیتی در سطح استان فارس، برای استقبال از دانش‌آموزان در تابستان و ارائه خدمات به آنها آماده هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار کرونا,اخبار مهم ,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۳:۵۵:۱۱       ۱۹۴۲
رییس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی آموزش و پرورش فارس گفت: از 15 تیر ماه نمون برگ های هدایت تحصیلی برای دانش آموزان پایه نهم در فارس به صورت الکترونیکی صادر و در دسترس مدیران مدارس در سراسر استان قرار می گیرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار کرونا,اخبار مهم        ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ ۱۲:۲۸:۴۳       ۴۸۰
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در آیین توزیع کمک های مؤمنانه مدارس و مراکز آموزشی غیر دولتی شیراز ،گفت: کمک های مؤمنانه فرهنگیان در ایام کرونایی نشان از وجود یک تفاوت ریشه ای بین فرهنگ شرقی مبتنی بر وحی و فرهنگ غیر وحیانی دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار کرونا,اخبار ویژه,معاونت پشتیبانی       ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۰:۵۷:۳۵       ۵۱۴
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش فارس گفت: مراکز فرهنگی ،رفاهی و بهداشتی آموزش و پرورش با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر فارس آماده ارائه خدمات به فرهنگیان و سایر اقشار جامعه است.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار کرونا,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۱۰:۳۴:۲۹       ۷۳۲
در جلسه ستاد شاهد استان فارس مصوب شد، امسال به خاطر شرایط ناشی از شیوع کرونا ویروس ، جشن تقدیر از دانش آموزان نمونه شاهد فارس به صورت مجازی برگزار شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار کرونا,اخبار ویژه,معاونت سواد آموزی       ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۰۸:۰۷:۲۲       ۶۰۹
معاون سوادآموزی آموزش‌وپرورش فارس گفت: هم‌زمان با آغاز مجدد فعالیت بیشتر صنوف و دستگاه‌ها در کشور ، فعالیت‌های آموزشی سوادآموزی نیز از ابتدای خردادماه جاری در فارس از سر گرفته شد.
  ادامه مطلب...