19 ربیع‌الاول 1443

 اخبار ویژه,کرونا,مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ ۱۲:۲۶:۴۶       ۲۳۷
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دلاورمردان ارتشی همانگونه که از مرزهای ایرانی اسلامی صیانت می کنند، در جنگ بیولوژیک نیز دوشادوش دیگر اقشار به میدان آمده و به مبارزه با ویروس منحوس کرونا پرداختند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,شبکه شاد,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ ۱۰:۴۵:۱۰       ۳۷۵
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از جذب و به کار گیری 8 هزار نیروی جدید تربیتی برای سال تحصیلی آینده خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی,شبکه شاد,کرونا       ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ ۱۱:۳۰:۵۰       ۲۲۸
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: پنجمین دوره ی آموزشی توانمند سازی مدیران دارالقران کشور بیست و هفتم لغایت 29 بهمن ماه سال جاری در در بستر شاد برگزار ی شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,سندتحول,شبکه شاد,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۲۰:۰۴:۰۶       ۴۴۴
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در بهمن ۵۷،ملت آگاه و با بصیرت ایران اسلامی با تأسی از آموزه های اسلام ناب محمدی (ص) و رهبری معمار انقلاب اسلامی، خمینی کبیر(ره) رشادت، ایثار،غیرت و اتحاد را به نمایش گذاشت و بی‌نظیرترین حماسه‌ ی مردمی را در جهان خلق کردند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ ۱۱:۱۴:۰۷       ۴۹۹
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: از محل اعتبارات آموزش و پرورش استان مبلغ 50 میلیون تومان به منظور تجهیزو تکمیل سالن اجتماعات آموزش و پرورش منطقه دستگردان اختصاص یافت.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ ۱۶:۴۵:۳۰       ۳۶۰
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 4هزار و 500 دانش آموز دختر و پسر دروه های مختلف تحصیلی در طرح ملی لاله های روشن شرکد کردند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ ۱۱:۳۸:۰۸       ۳۰۵
مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی ، گفت:در ایام ا... دهه مبارک فجر بیش از یک هزار برنامه فرهنگی و هنری توسط دانش آموزان دخترو پسر مدارس استان اجرا می شود که 34 برنامه به صورت محوری و استانی برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,شبکه شاد,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ ۱۳:۰۴:۰۹       ۲۹۲
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 73 درصد دانش آموزان پایه های اول و دومی استان در کلاس های درس مدارس با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی به صورت کاملا اختیاری حضور پیدا کردند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ ۰۷:۵۳:۰۸       ۲۶۳
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: شیوه نامه کیفیت بخشی به مدارس شبانه روزی، روستا مرکزی و لازم التوجه به شهرستان ها و مناطق استان ابلاغ شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,شبکه شاد,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ ۱۲:۳۴:۴۱       ۳۴۳
مدیر کل آموززش و پرورش خراسان جنوبی گفت: از سوی وزارت آموزش، در دیماه سال جاری مبلغ 840 میلیون تومان کمک سرانه، به مدارس عشایری استان تخصیص یافت.
  ادامه مطلب...