19 ربیع‌الاول 1443

 اخبار ویژه,حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,کرونا       ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ۰۹:۵۸:۱۳       ۱۱۷۲
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: سهیمه جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی جدید60 نفر است که باتوجه به نیازشهرستان ها و مناطق دردوره های مختلف تحصیلی به کارگیری خواهند شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ ۱۰:۳۰:۰۲       ۴۳۷
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ناهنجاری قامتی، یکی از عواملی است که به طور جد سلامت دانش‌آموزان را تهدید می کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,سندتحول,شبکه شاد,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ ۰۹:۱۲:۰۶       ۶۶۳
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: بر اساس تفاهم‌نامه وزارت آموزش و پرورش با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای استفاده تمامی دانش آموزان از آموزش مجازی مناطق محروم هم به اینترنت متصل می شوند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,مدیر کل       ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۳:۵۶:۴۸       ۹۶۲
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تکرار آزمون رتبه بندی فردا سه شنبه ششم اسفند ماه 98 برگزار می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,مدیر کل       ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۰۹:۳۵:۰۰       ۲۸۲
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت فضا و برنامه های تولید شده با موضوعات آموزشی و تربیتی باید منطبق با ساحت های شش گانه ی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,مدیر کل       ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۰۸:۰۵:۰۰       ۴۵۴
معاون پژوهش، برنامه ریری و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: افزایش آسیب های اجتماعی در بین کودکان و نوجوانان و تاثیرات منفی و مخربی که این آسیب ها بر سلامت روانی و اجتماعی آنها دارد، افزایش آگاهی و شناخت دانش آموزان با علل و زمینه های رفتار های پر خطر ضروری به نظر می رسد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ ۱۴:۲۴:۳۱       ۶۴۴
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مهارت آموزی ومدرسه محوری2رویکرد آموزش و پرورش در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین در مدارس استان است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ۲۰:۴۳:۰۰       ۹۲۱
معاون پژوهش،برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت:در آیین افتتاحیه برنامه های هفته پژوهش که در دانشگاه بیرجند و با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداربرگزار شد از 6 دانش آموز و یک معلم پژوهشگر برتر استان تجلیل شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,مدیر کل       ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۲:۰۷:۱۲       ۷۰۰
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت : مهم ترین رویکرد سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی,مدیر کل       ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۱۱:۲۶:۴۸       ۵۴۴
سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تا پایان سال تحصیلی جاری 40دوره آموزشی به میزان 25 هزار و 400 نفر ساعت به صورت حضوری و غیر حضوری برای فرهنگیان شهرستان سربیشه برگزار می شود.
  ادامه مطلب...