19 ربیع‌الاول 1443

 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش ابتدایی,مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ ۱۲:۰۷:۲۳       ۵۴۵
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان جنوبی از برگزاری دوره 8 ساعته آموزشی با موضوع تولید محتواهای آموزشی چند رسانه ای با مشارکت 2 هزارنفر از فرهنگیان به شیوه استریم خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش ابتدایی,مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ ۱۰:۰۴:۱۵       ۲۸۰
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان در ادامه ی حضور خود در شهرستان سربیشه در نشست هم اندیشی با مدیران دوره ی ابتدایی شهرستان سربیشه از تلاش برای بازگشایی مدارس با شرایط حضوری خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش ابتدایی,مدیر کل       ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ ۰۹:۲۳:۴۶       ۳۳۲
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: استفاده از تمام ظرفیت های موجود در استان به ویژه پتانسیل دانشجو معلمان و اشاعه فعالیت‌های دانشجویان یکی ازاولویت‌ های حوزه معاونت آموزش ابتدایی به شمار می رود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش ابتدایی,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ ۱۳:۰۸:۱۲       ۳۱۳
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تحصیلی جاری تا کنون بیش از 3 هزار محتوای آموزش الکترونیک در این معاونت تولید؛ و در اختیار دانش آموزان دختر و پسر دوره های اول و دوم ابتدایی قرار گرفته است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش ابتدایی,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ ۰۷:۱۳:۵۱       ۴۲۶
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: رزمایش خودحفاظتی با همکاری بسیج فرهنگیان در اداره کل و مدیریت های آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان اجرا شد.
  ادامه مطلب...
 حوزه معاونت آموزش ابتدایی,سندتحول,کرونا,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ ۱۳:۵۸:۱۸       ۳۲۴
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 40 بسته کیف و لوازم التحریر اهدایی بانک انصار استان به ارزش 10 میلیون تومان بین دانش آموزان محروم دبستان های امام رضا(ع) بیرجند و جامی روستای بجد توزیع شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش ابتدایی       ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ ۱۳:۳۱:۳۷       ۵۵۹
حضور معاون آموزش ابتدایی در برنامه شب های زعفرانی با موضوع تداوم آموزش
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش ابتدایی,سندتحول,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ ۱۱:۵۸:۱۸       ۴۷۲
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: هویت‌سازی جامعه پذیری و مهارت‌ افزایی دانش آموزان به ویژه در دوره ی ابتدایی مهم ترین مسأله ای است که باید تقویت شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش ابتدایی,سندتحول,شبکه شاد,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ ۱۱:۰۹:۲۸       ۴۸۵
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در مدرسه انطباقی؛ سه برنامه ی «ایجاد شبکه جامع آموزش و اطلاع رسانی دیجتیال»، «مناسب سازی مبتنی بر توانمند سازی مدیران و معلمان» و «مناسب سازی فضا و تجهیزات» در نظر گرفته شده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,حوزه معاونت آموزش ابتدایی,حوزه معاونت آموزش متوسطه,مدیر کل       ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ ۱۳:۲۴:۰۶       ۱۵۴۲
جدول پخش برنامه درسی ۲۵ فروردین ۹۹ شبکه آموزش سیما و برنامه مدرسه تلویزیونی ایران یا همان فرصت برابر روز دوشنبه بیست و پنجم فروردین ماه ۱۳۹۹
  ادامه مطلب...