8 شوال 1441

 اخبار مهم       ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ ۰۸:۵۴:۵۶       ۳۳
معاون آموزش متوسطه با اشاره به اینکه امتحانات پایان سال تحصیلی در دو پایه نهم و دوازدهم به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد، گفت: امتحانات حضوری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و جای نگرانی برای خانواده‌ها وجود نخواهد داشت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۰۸:۱۷:۴۸       ۱۵
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران تاکید کرد:ثبت نام در مدارس شاهد فقط از طریق سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir انجام می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ ۱۶:۴۷:۳۲       ۲۲۳
مدیردبستان شهید دیالمه جواد آباد با توجه به تعطیلی مدارس به علت کرونا ومصادف شدن روز معلم با تعطیلی روز جمعه با هزینه شخصی به درب منزل تک تک همکاران رفته وبا اهدای گل وهدیه وتقدیرنامه از آنها قدردانی نموده است .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ ۲۱:۴۳:۵۷       ۲۴۷
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان سودآوری این صندوق در سال مالی ۱۳۹۸ را بیش از ۱۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ۱۹:۵۰:۵۵       ۵۹۷
امروزه یکی از بسترهای شکل گیری و رشد تفکر خلاق ،رویدادهای علمی دانش آموزی در کشور است که همیشه به لحاظ کیفیت تاثیرگذاری، محل بحث و تبادل نظر کارشناسان تعلیم و تربیت قرار داشته است
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۰۷:۳۵:۴۸       ۶۶۳
جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز شنبه نهم فروردین ماه 99 از طریق شبکه‌های آموزش و چهار اعلام شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ ۱۴:۰۴:۲۸       ۷۵۲
مهدی درخشانی معاون پژوهش و برنامه‌ریزی نیروی انسانی از راه‌اندازی پنل نظرسنجی پیرامون آموزش‌های مجازی ویژه مدیران ، اولیاء و دانش‌آموزان در پورتال خبری استان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ ۱۱:۰۸:۱۶       ۸۶۳
وزیرآموزش‌وپرورش در تماس تلفنی با معلم آستارایی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های این معلم جهت استمرار فعالیت‌های یادگیری در ایام تعطیلی مدارس، گفت:‌ کسی که در مسیر عشق معلمی و خدمت به دانش آموزان قدم برمی‌دارد؛ اگر سرزنشی شود، نباید اهمیت داشته باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ۱۳:۲۶:۵۳       ۱۳۰۶
جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی فراگیرترین رویداد علمی کشوردر سطح دانش آموزان، اولیا و کادر آموزشی و اجرایی مدارس برگزار می شود. دبیر جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی از برگزاری بزرگترین رویداد کشوری آموزش، ارائه و اجرای ایده های طیف وسیعی از ایرانیان خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۲۲:۱۸:۰۷       ۱۰۱۰
دانش آموزان علاقمند به شرکت در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان که در فرصت قبلی موفق به نام نویسی نشده اند ، می توانند با ورود به سامانه آزمون به آدرس www.azmoon.medu.ir ثبت نام کنند.
  ادامه مطلب...