13 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ ۱۴:۳۴:۱۰
کد مطلب:  1000941
بیستمین نمایشگاه هفته پژوهش وفناوری هرمزگان آغاز به کار کرد

معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: بیستمین نمایشگاه هفته پژوهش وفناوری با شعار پژوهش اثربخش، فناوری ارزش آفرین و رونق تولید با حضور دستاوردهای آموزش و پرورش در بیش از 200 اثر تحقیقی، طرح پژوهشی، دست سازه و معرفی برنامه های پژوهشی و تولیدی از 16 آذرماه 98 به مدت پنج روز در سالن گفتگوی تمدن ها بندرعباس گشایش یافت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، ابراهیم خوشبخت در حاشیه برگزاری بیستمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان هرمزگان اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف ارائه دستاورد های پژوهشی و فناوری بخش های مختلف از 16 الی20 آذر در محل سالن گفتگوی تمدن ها دایر شده است.

وی افزود: دانش آموزان و فرهنگیان مبتکر و خلاق آموزش و پرورش استان هرمزگان با ارائه بیش از 200 اثر تحقیقی و پژوهشی در این نمایشگاه حضور فعال و چشمگیری داشته و توانمندی ها و پتانسیل بالای خود را به معرض نمایش گذاشته است.

خوشبخت اضافه کرد: در این نمایشگاه، بیش از 70 اثر در قالب کتاب، 30 طرح پژوهشی، بیش از 80 دست سازه که شامل اختراعات، ابداعات و نوآوری ها می باشد، درمعرض نمایش بازدید کنندگان قرارگرفته است.

معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش استان هرمزگان ادامه داد: معرفی برنامه های پژوهشی و جاری در آموزش و پرورش استان از جمله تولید محتوای الکترونیکی، اقدام پژوهی، درس پژوهی و همچنین تجلیل از 93 دانش آموز و پژوهنده معلم از دیگر برنامه های آموزش و پرورش درهفته پژوهش و فناوری می باشد.

وی خاطر نشان کرد: مراسم اختتامیه نمایشگاه پژوهش، روز 21 آذر ماه 98 در سالن ابن سینا بیمارستان شهید محمدی برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :