22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ ۰۷:۳۵:۰۰
کد مطلب:  1058744
شکوهی : باید در طول مسئولیت خود در جمهوری اسلامی ایران خدماتی ماندگار به جامعه ارائه کنیم

مدیر کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد که همه ما وظیفه داریم در طول مسئولیت خود در جمهوری اسلامی ایران خدماتی ماندگار به جامعه ارائه کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، مسعود شکوهی در شورای عمومی اداره کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی گفت: شهادت سردار شجاع ایران حاج قاسم سلیمانی و جان باختن تعدادی از هوطنانمان در حادثه سقوط هواپیما وقایع تلخی بود که طی هفته های اخیر اتفاق افتاد و امیدوارم همه این ها مقدمه‌ای برای روزهای خوب و پر صلابت برای مردم ایران اسلامی باشد. 

او تصریح کرد: فرا رسیدن شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) را تسلیت عرض می کنم و همچنین در آستانه دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند  انقلاب اسلامی هستیم بنابراین باید سعی کنیم در طول مسئولیت خود در جمهوری اسلامی ایران خدماتی ماندگار به جامعه ارائه کنیم. 

مدیر کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: انتظار داریم همه همکاران با همدلی و همراهی در جهت ارتقاء فعالیتهای اداره کل امور تربیتی و مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اهتمام ویژه داشته باشند. 

او افزود: همه ما وظیفه داریم ماموریت ها و وظایف خود را برای پیشرفت نظام تعلیم و تربیت و بالندگی فرزندان این سرزمین فارغ از وظایف و ماموریت های اداری انجام دهیم و کارها را تسهیل کنیم. 

شکوهی خاطرنشان کرد: باید سعی کنیم انتظارات بیرونی و درونی از اداره کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی را مدیریت کنیم بنابراین لازم است با رصد دقیق برنامه ها و ارزیابی  هوشمندانه آنها زمینه تقویت فعالیت ها و تقویت امکانات نرم افزاری و سخت افزاری موجود را فراهم کنیم. 

او ادامه داد: لازم است با جدیت بیشتر فعالیت‌ها را در هر سه حوزه امور تربیتی راهنمایی و مشاوره  مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی دنبال کنیم و همچنین زمینه های همکاری با سایر بخش های آموزش و پرورش را فراهم کنیم پس باید تمهیدات لازم برای تحقق این امور پیش بینی شود  تا تمام این فعالیت ها به عنوان صدقه جاریه از ما باقی بماند. 
مدیر کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش گفت: همچنین لازم است تمام برنامه ها را آسیب شناسی و ارزیابی کنیم.

به اشتراک بگذارید :