6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۱۳:۲۲:۴۹
کد مطلب:  1102942
معاون حقوقی و امور مجلس در آیین تکریم و معارفه مدیران کل آموزش‌وپرورش لرستان؛
چهره مردمی سال در بین خیرین، دانش‌آموزان و معلمان انتخاب می‌شود

معاون حقوقی و امور مجلس درآیین تکریم و معارفه مدیران کل آموزش‌وپرورش لرستان گفت: چهره مردمی سال در بین خیرین، دانش‌آموزان و معلمان انتخاب می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، سعید اوحدی امروز در حاشیه آیین تکریم و معارفه مدیران کل آموزش‌وپرورش لرستان که در محل سالن اجتماعات علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از موضوعات در دستور کار آموزش‌وپرورش تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریس و مربیان نهضت سوادآموزی است.

وی ادامه داد: استفساریه‌ای را مجلس تهیه‌کرده که باید فرآیند قانونی آن طی شود و امیدواریم گامی به شکل صحیح و منطقی برای حل این مشکل برداشته شود.

اوحدی افزود: اجرای این مصوبه نیازمند تأمین اعتبار است و امیدواریم سازمان مدیریت کشور و دستگاه‌های ذی‌ربط با پشتوانه خود بتوانند در جهت حل این مشکل کمک کنند.

وی در ادامه درباره چهره مردمی سال گفت: شورای سیاست‌گذاری در مورد این موضوع تشکیل‌شده است و۱۲۰۰ چهره به بانک اطلاعاتی ما معرفی شدند که از این تعداد به ۴۰ چهره رسیدیم که شامل چند معلم، دو دانش‌آموز و چند خیر هستند که از طریق رای هیات انتخاب به ۱۰ چهره خواهیم رسید که مردم به آن‌ها رای می‌دهند.

شایان ذکر است در آیین تکریم و معارفه مدیران کل آموزش‌وپرورش لرستان از خدمات ارزنده رضا زینی وند مقدم تقدیر و تشکر و برای علیرضا نخعی آرزوی موفقیت در امور محوله شد.

به اشتراک بگذارید :