23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۱:۵۵:۱۵
کد مطلب:  1115314
دومین شورای تخصصی با گروه های آموزشی دوره نظری

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛

دومین شورای تخصصی حوزه معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با گروه های آموزشی دوره نظری در راستای تمهید مقدمات و برنامه ریزی چگونگی جبران عقب مانندگی دانش آموزان دوره متوسطه اول و دوم تشکیل شد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " سید علی کارآموز" اظهار داشت : در راستای جبران فرصت های آموزشی که ممکن است به علت تعطیلی های اخیر (پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به بیماری کرونا ) و در جهت جلوگیری از افت تحصیلی دانش آموزان ، جلسه ای با حضور سرگروه های آموزشی دروس مختلف دوره های تحصیلی اول و دوم متوسطه در دفتر معاونت آموزش متوسطه برگزار گردید .

وی هماهنگی با مدیران مدارس در خصوص تهیه محتوی آموزشی به صورت الکترونیکی توسط دبیران و ارائه از طریق فضای مجازی نظیر کانال های پیام رسان سروش و ایتا و سایت اینترنتی مدارس، هماهنگی مدارس با خانواده ها،اولیا دانش آموزان ، پیگیری تلفنی امور تحصیلی دانش آموزان توسط معلمان و سایر همکاران و تهیه و ارائه محتوای آموزشی الکترونیکی به صورت فایل متنی،صوتی، تصویری و.... توسط سرگروههای آموزشی دوره اول و دوم متوسطه را از جمله اقدامات معاونت متوسطه در خصوص پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به بیماری کرونا می باشد.

کارآموز خاطر نشان کرد : سرگروه های دروس مختلف به عنوان مرجع علمی دروس متوسطه در استان ، گروه های موجود در شبکه های مجازی را راهبری و مدیریت نمایند و تدریس شامل نکات کلیدی و نمونه سوال و غیره را به شکل فایل صوتی – تصویری وpdf , powerpointدر اختیار اداره گروه های آموزشی استان قرار دهند تا بلافاصله از طریق شبکه های مجازی مجاز در جهت استفاده درمورد استفاده دانش آموزان قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :