23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۱۰:۱۹:۱۹
کد مطلب:  1119189
ساخت ژل ضدعفونی طبیعی توسط دانش آموز بافقی
تلاش دانش آموزان و معلمان بافقی در روزهای تعطیلی مدارس

ژل ضدعفونی طبیعی جدید با قدرت ضدعفونی بالا بدون مواد نگهدارنده و شیمیایی توسط دانش آموز بافقی ساخته شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، از آنجائیکه ضدعفونی کردن دستها برای پیشگیری از بیماری کرونا بسیار مهم است  پس ساخت ترکیب مناسب ، طبیعی و قوی  برای ضد عفونی دستان حائز اهمیت می باشد .

" رضا برزگری " دانش آموزکلاس دهم ریاضی مدرسه نمونه امام رضا (ع) شهرستان بافق گفت : در ساخت این ماده ضد عفونی از ترکیب طبیعی  ژل آلوئه ورا،الکل طبی ۹۶ درصد و مواد دیگری استفاده شده است.

گفتنی است این ترکیب خلاقانه در پژوهشسرا مفیدی بافق و با همکاری محمد رنجبر  بافقی مدیر پژوهشسرا، طیبه دهقان زاده بافقی همکار فرهنگی و علی نادری زاده دبیر پژوهشسرا ساخته شده است .

 

آموزش غیر حضوری دانش آموزان توسط معلمان بافقی

با توجه به ضرورت تعطیلی مدارس جهت پیشکیری از شیوع کرونا در بین دانش اموزان و فرهنگیان،آموزش به صورت غیر حضوری در بافق توسط معلمان صورت می گیرد .

برای جبران وقفه آموزشی و جلوگیری و افت تحصیلی دانش آموزان آموزشگاه‌های شهرستان بافق، معلمان و دبیران این مدارس اقدام به راه اندازی گروه هایی در فضای مجازی جهت رفع اشکال و پرسش و پاسخ، ضبط فیلم، تدریس و نشر آن در گروه‌های دانش آموزی، معرفی سایت و کانال‌های معتبر کردند تا در هموار کردن مسیر آموزش یاری‌گر هم باشند .

تحقیق زندگی نامه در موردیکی از افراد موفق درس هدیه های آسمانی و ارسال به معلم، ضبط ویدیو خواندن سوره و پیام قرآنی توسط دانش آموز، ضبط فیلم از نمونه درس تشدید و ارسال صوت ورزش صبحگاهی هر روز صبح برای دانش آموزان از نمونه فعالیتهای این مدارس می باشد.

#آموزش_تعطیل شدنی_ نیست

به اشتراک بگذارید :