0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۱۹:۴۸:۳۴
کد مطلب:  1120069
پوشش فعالیت های آموزشی کلیه پایه های درسی دوره ابتدایی در فضای مجازی در خوزستان

سرپرست معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: 6 گروه آموزشی درسی برای 6 پایه دوره دبستان در پیام رسان ایتا توسط سرگروه های آموزشی راه اندازی شده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علی حسن فرد بابلی روز دوشنبه 19 اسفندماه 98 با اشاره به استمرار فرآیند آموزش در استان خوزستان در تعطیلات ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور، گفت: آموزش دانش آموزان دوره ابتدایی در استان خوزستان توسط 80 سرگروه استانی و 480 سرگروه در مناطق و نواحی آموزش و پرورش خوزستان دنبال می شود.

وی گفت: تهیه بسته های آموزشی، تهیه فیلم و انیمشین های آموزشی و بارگذاری حدود 25  فیلم  آموزشی در کانال آپارات اداره کل آموزش و پرورش خوزستان بخشی از فعالیت های آموزش و پرورش خوزستان در حوزه آموزش دوره ابتدایی است.

فرد بابلی با بیان اینکه 6 گروه آموزشی درسی برای  6 پایه دوره دبستان در پیام رسان ایتا توسط سرگروه های آموزشی راه اندازی شده است، خاطرنشان کرد: این گروه های درسی در مجموع دارای بیش از 25 هزار عضو هستند و سرگروه های آموزشی در این گروه ها به سوالات اولیا دانش آموزان پاسخ می گویند.

وی یادآور شد: تشویق و ترغیب آموزگاران و والدین برای رعایت توصیه های بهداشتی و انجام فعالیت های آموزشی برای استمرار فرآیند آموزش، طراحی و تنظیم جدول برنامه تدریس دروس به صورت روزانه، اطلاع رسانی برنامه های رسانه ملی در شبکه آموزش به مناطق، مدارس و خانواده ها و برگزاری جلسات مستمر با هدف برنامه ریزی برای جبران عقب ماندگی های تحصیلی دانش آموزان از دیگر برنامه های آموزش و پرورش خوزستان برای هدفمند سازی آموزش در تعطیلات پیش رو است.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :