0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ۱۶:۵۵:۵۶
کد مطلب:  1121685
آموزش الکترونیکی ۱۸۰ هزار دانش آموز مدارس غیردولتی در خوزستان

رئیس اداره مشارکت های مردمی، مدارس غیردولتی و هیات امنایی آموزش و پرورش خوزستان از پوشش ۱۸۰ هزار دانش آموز در ۱۲۰۰ مدرسه غیردولتی در طرح جامع آموزش الکترونیکی خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،  اسفندیار بلدی پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۰اسفندماه ۹۸در گفتگو با روابط عمومی بیان کرد: بالغ بر ۵هزار دبیر و آموزگار مدارس غیردولتی همانند سایر معلمان خوزستانی به پویش #آموزش_ادامه_دارد پیوستند و روند جامع آموزش الکترونیکی دانش آموزان خود را از منزل خود پیگیری می کنند.

وی با بیان اینکه آموزش مجازی دانش آموزان به صورت جدی در مدارس غیردولتی دنبال می شود؛ خاطرنشان کرد: اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در اولین گام مدارس غیردولتی را به چهار گروه تقسیم کرد و در نهایت وظیفه حمایت هر کدام از این گروه ها به مدارس غیردولتی پالایشگاه کارون، مدارس پتروشیمی بندر ماهشهر، مدارس غیردولتی دانشگاه شهید چمران اهواز و مدارس غیردولتی حفاری و شرکت نفت سپرده شد‌.

رئیس اداره مشارکت های مردمی، مدارس غیردولتی و هیات امنایی  آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه ۱۸۰هزار دانش آموزان مدارس غیردولتی در استان تحت پوشش طرح جامع آموزش الکترونیکی قرار دارند، خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبات کمیته استانی مقابله با بیماری کووید ۱۹در آموزش و پرورش استان مقرر شد آموزش دانش آموزان از بستر فضای مجازی و کلاس های آنلاین ادامه داشته باشد  تا دانش آموزان بتوانند روند تحصیلی خود را در خانه نیز ادامه دهند.

بلدی در پایان یادآور شد: مدارس غیردولتی استان آماده کمک رسانی و حمایت از مدارس دولتی در حوزه آموزش الکترونیکی دروس هستند و از تمام ظرفیت خود برای ارتقای شاخص کیفی آموزش بهره خواهند برد.

به اشتراک بگذارید :