24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ۱۷:۰۳:۰۰
کد مطلب:  1121691
توزیع 29هزار و 355 بسته آموزشی بین دانش آموزان مناطق محروم هرمزگان

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان از تهیه و ارائه بسته های آموزشی برای 29 هزار و 355 دانش آموزان مناطق محروم روستایی خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،  ایرج بیت اللهی با اشاره به اینکه آموزش تعطیل نیست گفت : برخی دانش آموزان مناطق محروم روستایی بعلت عدم زیرساخت های، امکان دسترسی و استفاده از شبکه آموزش و شبکه های مجازی را ندارند.

وی افزود: مطابق تصمیمات اتخاذ شده، 29 هزار و 355 بسته آموزشی شامل خودآموز دانش آموز(تکالیف مهارتی و پروژه ) با بهره گیری از ظرفیت راهبران آموزشی ، سفیران آموزش و معلمان مناطق روستایی در اختیار دانش اموزان قرار گرفت.

بیت اللهی ادامه داد: جریان آموزش و یادگیری دانش آموران با برنامه ریزی ها و فعالیت های کارگروه آموزش استان تداوم دارد .

وی اضافه کرد: همه تلاش آموزش و پرورش  این است که با برنامه ریزی و استفاده از کلیه ی ظرفیت های درون دستگاهی و برون دستگاهی جریان اموزش تداوم یابد و کسری ساعات آموزش دانش اموزان را جبران نماید.

بیت الهی تصریح کرد: اطلاع رسانی های لازم در خصوص آموزش دانش آموزان از طریق فضای مجازی و شبکه آموزش صورت گرفت و معلمان و مدیران  مشارکت لازم  در روند اجرایی این برنامه دارند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان گفت :  این روند همچنان ادامه دارد و دانش آموزان مناطق محروم روستایی از آموزش های لازم بهره مند خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :