24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ ۱۴:۰۶:۱۴
کد مطلب:  1123197
اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار می‌کند؛
آموزش های مجازی در راستای ارتقای سلامت روانی اجتماعی دانش آموزان و خانواده ها

دوره آموزش های مجازی در راستای ارتقای سلامت روانی اجتماعی دانش آموزان و خانواده ها با شعار "آگاهانه یاری‌گر هم باشیم" توسط اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش  روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی به نقل از اصفهان، اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش استان اصفهان  با هدف ارتقای سلامت روانی اجتماعی دانش آموزان و اولیای ایشان اقدام به برگزاری آموزش های آنلاین و کلاس های مجازی با موضوعات بهداشت روان، کنترل احساسات و افکار، تاب آوری و.... کرده است که در کنار اقدامات وسیع و گسترده سایر ادارات داخلی اداره کل در عرصه موضوعات آموزشی و تحصیلی، هدف از برگزاری این آموزش ها در قالب برنامه کانون یاریگران زندگی، پاسخ به نگرانی و دغدغه خانواده ها در خصوص سلامت جسم و روان در کنار تحصیل دانش آموزان است. 

تلاش همکاران اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی بر این است که به تعبیر وزیر آموزش و پرورش، تهدید تعطیلی مدارس به دلیل اپیدمی بیماری کرونا را به فرصت تبدیل کرده و با برگزاری آموزش های مجازی در قالب مولتی مدیا و محتواهای کوتاه و جذاب آموزشی از طریق فضای مجازی با شعار "آگاهانه یاری‌گر هم باشیم" بتوان گامی بلند در راستای ارتقای سلامت روانی اجتماعی دانش آموزان، والدین و همکاران برداشت.

به اشتراک بگذارید :