24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ ۱۴:۱۲:۴۸
کد مطلب:  1126246
راه اندازی واحد های تولید ماسک بهداشتی در هنرستان میناب

اولین واحد تولیدی ماسک بهداشتی با ظرفیت تولید روزانه 500 ماسک با تأییدیه شبکه بهداشت در هنرستان کاووش شهرستان میناب آغاز بکار کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سعیده کریمی معاون مدیرکل و مدیر آموزش وپرورش شهرستان میناب گفت: اولین واحدهای تولیدی ماسک در شهرستان میناب با همکاری هنر آموزان و هنرجویان هنرستانهای شهرستان میناب به بهره برداری رسید و تولید خود را آغاز نمود.

وی افزود: روزانه بیش از 400 تا 500 عدد ماسک توسط هنرستانها تولید می‌شود و در اختیار شهروندان قرار می گیرد که با ظرفیت سازی جدید می توان شاهد تولید بیشتری باشیم.

کریمی اضافه کرد: بیش از 50 نفر هنرآموز و هنرجو و عوامل اجرایی با 14 دستگاه چرخ خیاطی بطور ویژه در این طرح خیرخواهانه و بر اساس مسئولیت اجتماعی خود شرکت دارند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب با اشاره به اینکه ماسک های تولیدی با تاییدیه مرکز بهداشت شهرستان می باشد، گفت: تمامی این گارگاهها بوسیله آموزش وپرورش و مرکز بهداشت شهرستان بصورت جداگانه ضدعفونی و با رعایت نکات ایمن بهداشتی کار انجام می‌شود.

کریمی با بیان اینکه این ماسک‌ها قابل شستشو و استفاده دوباره می باشند، ادامه داد: هنرستان کاووش، هنرستان آینده سازان نخل ابراهیمی و هنرستان نوآوران هشتبندی در طرح تولید ماسک پارچه ای مشارکت دارند. در صورتی که همکاران فرهنگی تمایل به خدمت در این مراکز را دارند می توانند به روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میناب مراجعه کنند.

به اشتراک بگذارید :