0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ۲۲:۰۲:۳۱
کد مطلب:  1127818
اختصاص بیش از ۶ میلیارد تومان اعتبار برای ضدعفونی مدارس سراسر استان خوزستان/راه اندازی استودیو آوای مدرسه با هدف تولید محتوای برتر آموزشی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از اختصاص ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ضدعفونی کردن مدارس استان خوزستان و راه اندازی استودیو آوای مدرسه با هدف تولید محتوای آموزشی تخصصی برای دانش آموزان خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،  مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: طرح جامع آموزش الکترونیکی دروس تخصصی در راستای پویش #آموزش_ادامه_دارد به صورت جدی توسط مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان دنبال می شود.

وی با بیان اینکه بالغ بر ۸هزار و ۲۱۹دبیر تخصصی وظیفه تولید محتوای الکترونیکی دروس را به عهده دارند؛ خاطرنشان کرد: از این تعداد بالغ بر ۳هزار و ۴۳۰دبیر متوسطه اول و ۴هزار و ۷۸۹دبیر مربوط به متوسطه دوم هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: همچنین وظیفه راهبری فرآیند تولید محتوای الکترونیکی نیز بر عهده ۳۴۰سرگروه تخصصی متوسطه و ۲۵۰سرگروه تخصصی دوره ابتدایی را به عهده دارند و بر فرآیند علمی محتوای تولید شده نظارت می کنند.

مودت در عین حال با اظهار اینکه آموزش و پرورش خوزستان با راه اندازی استودیو آوای مدرسه گام مهمی در راستای تولید محتوای آموزشی برخواهد داشت، توضیح داد: این بستر برای اولین بار در کشور و با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مهیا شده است تا زمینه لازم برای تولید محتوای فاخر آموزشی برای همه دانش آموزان مهیا شود.

وی در پایان گفت: علی رغم عدم حضور دانش آموزان در مدارس، فرآیند آموزش همچنان ادامه دارد و آموزش الکترونیکی دروس در بستر سایت های مختلف تعاملی و فضای مجازی دنبال می شود.

به اشتراک بگذارید :