24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ ۱۴:۳۹:۰۶
کد مطلب:  1130626
بازدید معاون پرورشی و فرهنگی از اقدامات گروه جهادی دانش‌آموزان حاج قاسم سلیمانی برای ضدعفونی مدارس شهرستان قدس

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش  از اقدامات گروه جهادی دانش‌آموزان حاج قاسم سلیمانی برای ضدعفونی مدارس برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در شهرستان قدس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، علیرضا کاظمی، معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش به همراه مجتبی باستان، جانشین رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی، ابراهیم رحیمی ، معاون هماهنگ کننده بسیج فرهنگیان و مسئولان بسیج دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهران امروز سه شنبه 27 اسفندماه  با حضور در شهرستان قدس از روند ضدعفونی کردن مدارس از سوی گروه جهادی دانش‌آموزان نوجوان حاج قاسم سلیمانی در دبیرستان دوره دوم امام حسین (ع) شهرستان قدس بازدید کردند.

گروه جهادی دانش‌آموزان نوجوان حاج قاسم سلیمانی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان کار ضدعفونی را آغاز کردند و این کار را برای معابر، محلات، خودپردازها، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها به ویژه مدارس انجام دادند‌.

این گروه جهادی هر روز 3 مدرسه را ضدعفونی می‌کنند.

همچنین مسئولان، از روند تولید مدرن ماسک در یکی از کارگاه های این شهرستان بازدید کردند. روزانه حدود 10 هزار ماسک از سوی دانش‌آموزان بسیجی در این مدرسه تولید می‌شود.

در ادامه این سفر یک روزه معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش و هیات همراه از یک کارگاه تولید مواد ضدعفونی کننده با تکنولوژی گاز ازون و مرکز فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان قدس بازدید کردند. 

سپس سرگرد حسین حبیبی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان قدس در این بازدید به اقدامات موثری در زمینه ضدعفونی معابر و مدارس توسط نیروهی سپاهی و بسیجی  این شهرستان اشاره کرد. 

به اشتراک بگذارید :