6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۱۱:۲۹:۲۵
کد مطلب:  1136827
معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان زرندیه خبر داد:
پخش زنده تدریس همکاران فرهنگی شهرستان زرندیه از شبکه های ملی آموزش و چهار سیما

معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان زرندیه از، پخش زنده تدریس همکاران فرهنگی شهرستان زرندیه از شبکه های ملی آموزش و چهار سیما خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی ؛ "امیرصادقی" با اعلام این خبر گفت: باتوجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلات اضطراری حاصل از این بیماری مهلک، با تلاش ها و همراهی تمامی همکاران دل سوز و توانمند شهرستان زرندیه در راستای تحقق اهداف آموزشی و جبران عقب افتادگی احتمالی ، تدریس از طریق شبکه های اجتماعی بومی در راستای حفظ تعامل میان معلم-دانش آموز در حال انجام است.

معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان زرندیه با تقدیر و تشکر از همکار فرهنگی سرکار خانم"سمیراتقی لونیا" جهت حضور در برنامه های آموزشی شبکه های صدا وسیما افزود: بحمدالله معلمان توانمند شهرستان زرندیه نظیر سرکار خانم "سمیرا تقی لونیا" با تدریس زنده درس دانش فنی پایه مربوط به پایه دهم ،شاخه فنی و حرفه ای ، پودمان چهار رشته شبکه و نرم افزار رایانه در شبکه آموزش و بازپخش در شبکه 4 سیما بار دیگر توانایی های خود را نشان دادند و از این بابت از این همکار پرتلاش تقدیر و تشکر می کنیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسات سرگروهان آموزشی در دوره های تحصیلی و تاکیدبر حفظ تعامل میان معلم دانش آموز خاطرنشان کرد: جلسات مفید و موثری برگزار شده است و در این جلسات بر استفاده از ظرفیت های صدا و سیما در مناطق کم برخوردار و ایجاد گروه ها وکانال ها در پیام رسان های داخلی نظیر سروش پلاس، ایتا و نرم افزار شاد که توسط وزارت آموزش و پرورش طراحی شده ،تاکید شده است.

گفتنی است روز سه شنبه 27 اسفندماه ؛ سرکار خانم سمیرا تقی لونیا به صورت زنده در شبکه های صدا و سیما درس دانش فنی مربوط به رشته های فنی حرفه ای را تدریس کرد.

به اشتراک بگذارید :